yıllardır köpekliğini yaptığı hocaefendisini zorla kemalist gibi göstermeye çalışan felç beyinlidir. herkes sizin sırf atatürk'e olan ortak nefretinizden dolayı fetö'nün yıllarca kıçını yaladığınızı biliyor. O yüzden bunları yemez kimse üzgünüm.
bunların ufku işte bu kadar. tez cevap verelim efenim;

1 - aktrol değilim. ak partinin eleştirdiğim çok yanı var. ben islamcıyım. Herşeyden önce islam hükümlerini öğrendim de konuşuyorum! sizin gibi bilmediğim yada fikrim bile olmayan bir konuda konuşacak kadar bayağı değilim elhamdulillah.

2 - Fetullah'ın laik olduğunu söyledim. Kaldı ki bu kendisinin beyanatı. Kendisinin darbe yaptığı gerekçesiyle, tüm darbecilerin de laik görüşte olan kişiler olduğunu söyledim. inanmayan araştırsın içlerinde tek bir kömünist, yahut şeriatçı var mı diye? Araştırırsa benim dediklerimin doğru olduğunu görecektir.

3 - Mustafa kemal'i de onlara benzettim, çünkü mustafa kemal'in de yaptığı her bakımdan bir darbedir, rejim değişikliğidir. Zira bunun silbaştan bir devlet kurmak olması için;
sınırları içinde bulunduğu devletin ordusu kullanılmamalı, silbaştan ordu kurulmalıdır.
Sınırları içinde bulunduğu devletin bürokratlarının ezici çoğunlukla bulunmaması lazımdır.

Dolayısıyla azıcık mantıkla alışveriş yapan kimseler bunu düşünüp taşınabilirler. Allah hepinizden razı olsun.