bugün

siyonizm ve siyonizm şeklinde değiştirildiğinde hiçbir anlamın değişmeyeceği başlık.
(#copy-past) la ahlam kesilemeyecek olay. oku 5-6 kitap arastir herseyin tarihini, ver bir seneni bu arastirmalara: sonra gel kendi cumlelerini kur, yoksa sus.
birbirine iki zıt, düşman kavramdır.
birbirinin kopyası iki kavramdır. iki cemaate baktığında da aynı şablon içerisinde yapılanmanın mevcut olduğunu beş yaşındaki çocuk bile anlıyor. bizden olmayanı sikeyim, bizden olmayan gebersin falan. bunlar Theodore Herzl'den Fethullah Gülen'e nesil amk.
eksileyen fethullahçılar. lafım size madem bunlar yalan o zaman kapatın böyle yazan forum sitelerini nasıl olsa ülke sizde şimdilik.
google da aratınca Yaklaşık 34bin 100 sonuç bulundu.
(bkz: yandex) te aratınca 235 bin sonuç bulundu. yandex te ilk sırada uludağ sözlük (bkz: fethullah gülen ve siyonizm) başlığı var ayrıca.
arkadaş hafif fantazi katsada, ibne israillilerin tüm doğuluları yok etmek ve batılıları kullanmak istediğini biliyoruz. tüm türk bebekleri öldürüp türk kadınlara tecavüz edecekler ellerinden gelse okadar nefret ediyorlar. arablara olan nefretlerinden bahsetmiyorum bile. almanları zaten siktiler almanyayı yönetiyorlar. hitler yvskda olsa kınansada yahudileri yok etmeye çalışmasının bir sebebi vardı. niye fransızlar değil? hitler fransayı aldı istese hepsini öldürtebilirsi. niye belçika değil? niye yahudileri katletti? din içinmi? hayır. dünyanın anasını sikiyorlar diye, hitler kontrgerilla gibi çalıştı, düşman nekadar şeytansa okadar şeytan olacaksın. teşke hepsini katledebilseydi. bebekler hariç.
etle kemik gibi birşey olabilir.
fethullah gülen´in ülkedeki yükselişini sağlayan da tayyip´di. düşman kardeşleri oynama olayı da bana iyi polis kötü polis oyunuymuş gibi geliyo.

ben feto´ yla uzun´un ilişkilerinin bozuk olduğuna inanmıyorum, ikisini de o bahsi geçen "üst akıl" halen daha yönetiyo, diyorum.

ancak şimdi birisi birdenbire "iyi polis" rolünü oynamaya başladı, sözde darbe o işe yaradı, yoksa şahıs iyi polis rolünü inandırıcı bir şekilde oynayamazdı.
yeni bir şey değildir. *