bugün

yahudi yi en basit burnundan tanırsın. 6 şeklindedir. o burun nerde olsa tanınır.
görsel
münafıktır.
olabilir. olmayadabilir. yalnız çok ucuz şeylere sığınıyorsunuz ak gençlik.
(bkz: atma ziya din kardeşiyiz)
tayyip erdoğanın yahudi olması gibi birşeydir; olabilir de olmayabilir de.
kan donduran tespit.

estağfurullah minelşuri enfüse..
beddua isteyen yazarın beyanıdır. hacı naaptın evi ataşlar almasın sonra.
bir erdoğan ın yahudi olması gibi değildir.
muza tapıyor diye biliyorum ben.
Gerçek olduğuna ihtimal vermediğim önermedir. Fethullah gülen ile bir işim olmaz benim ancak bu denilene inanmak biraz güç. Yaşlı başlı adam zaten.
Müslüman olmadığı kesin. israil' e bu kadar sempatisi olduğuna göre var bir şeyler.
Suphem yok. Ingiliz, amerikan usagi munafik. Hakkinda yorum yapmaya bile degmez. Umarim en kisa zamanda parmakliklar ardinda goruruz.
egemen bağış ı bağrına basanların iddiası.
bir insanın inancı hakkında yorum yapmanın yanlış olduğunu haddini bilen her müslüman bilir.
başörtülü bacıma saldırıyorlar diyeceksin, din ile alay edeni bağrına basacaksın, sana muhalefetlik edenin inancını sorgulayacaksın, rüşvet konuşmalarına allah ın selamı ile başlayacaksın, din, allah, peygamber deyip oy isteyeceksin.
siz ne yaptığınızın farkında mısınız?
(bkz: bi bitmediniz amk)
Müslüman olmadığı açıktır. Ahidleşme (mülaane-lanetleşme) uygulaması bile tek başına buna bir delildir. Zira müslümana haksızlık yapsa da lanet olunmaz... mülaane sadece kafirlere karşı yapılır!
Ayrıca müslüman görünen birine (firavun) (deccal) gibi kafir sıfatlarıyla hitap etmek hitap edilenin müslüman olması durumunda kişinin islamdan çıkmasına neden olur.
islam ülkesinde, müslümanlar arasında çıkardığı fitneye hiç girmiyorum bile.
israile duyduğu saygı hakkında, cemaatinin kanalında filistinlilere terörist denmesine, Mavi marmara olayında israil yanlısı tutum takınmasına da değinmeye gerek yok fazla. Yahudi çıkarsa şaşırmamalı.
Papayla dostluğuna,gizli kardinal olduğu söylentilerine, "le ilehe illallah" demenin yeterli olup hz. Muhammedin peygamberlğine iman etmeye gerek olmadığı yönündeki fikirlerine de fazla takılmayalım! katolik hristiyan da olabilir yani.
Fatih altaylıyla ropörtajında kendisinin Neoislamik mason olarak nitelendirilmesine onay verişi ve masonluğun iyi birşey olduğunu söylemesi de mason olabilirliğini gösteriyor.
Şimdi bu adam nedir anlayabilen beri gelsin!
Kendisini tüm dinlerin birleştirilmesive insanların kurtuluşu için gönderilen mesih zanneden bir meczup belki de!!
Olmasada yanlarında, arkalarında duran adam.
17 aralığa kadar gayeet müsülmandı aranızdan su sizmıyordu
dinci 2 yüzlülüğü işte.