bugün

bizkackisiyiz adlı organizasyonlarla bu milleti ortadan ikiye bölmeye kalkmışmış kanı bozuk şerefsiz hainlerin attıkları iftiradır. ömrünü alem-i islamın dirilişine adamış, olmuş insana atılmış en büyük iftiralardan birisidir.
nasıl insanlarsınız demeye dilim varmıyor. biliyorum köpeklerin havlama özgürlüğü vardır demokrasilerde.
biliyorum acınız büyük, nefret ettiğiniz islam ve müslümanlar üzerlerindeki ölü toprağını silkelediler. o boğazınıza kadar battığınzı b.ktan daha beter b.klara bulandınız, hayvan olduğunuz artık yüzünüze vuruluyor ancak bu kadar edepsiz, hayasız, sınırsız olmaz herhangi bir mahlukat.
siz yaratılmışların en adisi olmalısınız ki bu kadar alçakça iftiraları gözünüzü kırpmadan atabiliyorsunuz.
yazık. ama elden birşey gelmiyor. dedim ya köpeklerin havlama özgürlüğüne saygı duyuyorum.
kendi dershaneleri kendi okulları kendi şirketleri kendi fabrikaları ve kendi sosyetelerini yaratmışlardır . yüz milyarlık jeepe binip milyarlık iftarlara ve trilyonluk villalarda otururlar efendim . ne diyelim Allah imanlarını eksiltmesin .
(bkz: bank asya) (bkz: zaman gazatesi) (bkz: fem dershaneleri) ve daha niceleri.
(bkz: şikeden karlı çıkan tek kurum)
ulan ne geri kafalı insanlarsınız.. zenginin malı züğürdün çenesini yorar hesabı.

hayali mallar da, geri kafalıların parmaklarını yorar oldu.. yahu adam bu yaştan bu saatten sonra yat kat köşk sahibi olsa ne olur, olmasa ne olur.. her şeyi gösteriş için yapıyor varsayalım, ahirete inanan insan şu saatten sonra dünyadan hayır ummaz zaten..

adam vazgeçtikçe, çenenize düştü.. yok dedikçe, yalancı oldu.. eh bee insafınızı .ikim

tabi.. bazı insanlar, hem dindar hem zengin olanları nedense kabullenemiyor..

bütün zenginler piç pezevenk mi olmalı yani ?

para eşittir ahlaksızlık mı ? yuh artık yuh..
Bes kurusu yokda amerikada nasil geciniyor ,emekli maasi ile mi yoksa cia mi karsiliyor masraflarini. hayir oyle boyle basit bir hayat da yasamiyor,amerika icin bile hayli bir luks yasam tarzi var.
ya toplanan paralardan komisyon aliyor yada caliyor ikiside din uzerinden kendine cikar saglamak rant elde etmekdir, geri kalani hikayedir
güya dini savunan adamın yaptığı dinsizliktir.
(bkz: piyasa cahil kaynıyor yaa)
(bkz: elinde kanıt olmayanın kanıt istemesi)