bugün

ben gözyaşlarıyla izledim.

http://www.habergzt.com/k...rle-boyle-catismii/36825/

orospu gibi kaçıyorlar, kaçanı gebertiyor fethi sekin. diğeri kahpe de pusuda. işallah o pusudaki de acılar içinde gebermiştir.
fethi sekin mermisi bitene kadar kovalıyor kahpe sırtlanları.

bu kahraman polis, şehit düştü, inşallah bir millet ayağa kalkar!
Ah fethi abi... Kahramanca çıkıyorsun karşılarına, sıkıyorsun, it gibi saklanıyorlar, ardından, arkanı döndüğün anda kahpece vuruyorlar sırtından. O sendelemeni asla unutmayacağım be abi...
kendisi tabancayla, elinde keleşi olan 2 teröristi köşeye sıkıştırmış. Gerçekten çok büyük cesaret.
allahım tüylerim diken diken oldu. gram tereddüt etmiyor, nasıl bir kahramanlık bu ? eşi,çocukları gurur duyacak ama o düştüğü an.
allahım sabır versin ailesine, mekanı cennet olsun.
helal olsun. allah benim sevabımdan alsın ona versin, mekanı cennet olsun.

türklerde kahraman bitmez. ama kahraman bir yönetici şart.
akp'yi yine biri kurtardı. bu adam trafik polisi, elbette kahraman ama ülkede mit var, emniyet istihbarat var, askeri istihbarat var.

ama teröristleri trafik polisleri etkisiz hale getiriyor, tankları vatandaş durduruyor. o zaman izin verin de pkk'yı da bitirsin insanlar. siz yemeye içmeye, oğlanlara gemi almaya, kınamaya devam edin.
jandarma minibüsünün polemik konusu olduğu görüntülerdir. jandarma minibüsü mü, içerisinde biri var mı çok anlaşılmıyor.

fakat fethi sekin'in canını feda edişi kolay kolay akıldan çıkacak bir görüntü değil.
insanın içini yakan görüntülerdir.

Eli keleşli iki tane süzme safi orospu çocuğunu son mermine kadar kovala, onlar elinde silah varken kaçsınlar, seni ancak mermin bitince vurabilsinler.

Böyle kahpe işte bu anasını karısını bacısını siktimin teröristleri.

edit: yiğidim o kadar masum yanaşıyor ki olaya ilk önce havaya sıkıyor, ne bilsin karşısındakilerin hain olduğunu. keşke boşaltsaydın üstlerine amına kodumun evlatlarının...

https://www.youtube.com/watch?v=h6o28UD7Qfk
Allah yakınlarını ihya etsin güzel adam.....ulan bu babayiğit abimizin profesyonelliğine bile laf eden güvenlik uzmanı(!) gördü bu gözler, hala daha mermisi bittiği için kaçtığını idrak edemeyen , iki tane uzun namlulu adamın üstüne böyle amatörce gidilir mi diye soran, polislerin bu tarz durumlarda daha bilinçli, soğukkanlı olması gerektiğini savunan dangalaklar var....merak etme sayın sik kafalı dünyanın hiç bi polis akademisinde iki tane keleşli adamın Nasıl etkisiz hale getirileceği gösterilmez , iki tane keleşli adam ancak böyle fethi abi'nin yaptığı gibi etkisiz hale getirilir , Eminim şarjöründe üç dört kurşun daha olsaydı diğer şerefsizi de kendisi indirirdi ama o üç dört taneyi de anladığımız kadarıyla havaya sıkarak harcamış, koşa koşa şerefsizlerin üzerine giderken bile kendini adam gibi adam yapan iliklerine kadar işlemiş merhamet duygusu sebebiyle "terörist bile olsa belki canlı yakalarım" düşüncesiyle 3-4 el uyarı ateşi yapması güzel abi'mizin şehadetine vesile olmuş, ruhu şad olsun
Gerçekten bu polisimizi unutmamak gerekiyor. En azından ben unutmayacağım. Onun sayesinde birçok can kurtuldu. Şehitlik bu olsa gerek.
Pezevenklerin üstüne gitmese adliyeye dalacaklardı. .
onlarca hayat kurtarmış. gözünü kırpmadan canını feda etmiş.

fethi sekin unutulmaz. fakat artık gerçek bir şeyler yapın şu pkk konusunda.