bugün

tanım: ferrarisini satan bilge furyası sonrası ortaya çıkabilecek yeni bilgedir.

not: hepimiz birer ferrasi olmayan bilge değilmiyiz abi.

(bkz: kara murat benim ulan)
(bkz: setubını satan bilge drummer)
pişmanlığın anlatıldığı olası kitaptır.
porsche tutkunudur da ondan, tercih meselesi.
Bilgeden itiraf: Ferrariyi satmadım. Yıllardır yaptırmadığım sigorta yüzünden trafikçiler ferrariyi bağladı la.
(#12420017) bu entry'e (#12420128) böyle cevap verdiği için ayakta alkışlanması gerekir. yanlış anlaşılmasın sadece bir konuda çığır açtığı için.
belki umurunda olur belkide olmaz kendisinin bileceği iştir; ancak içimde şöyle de bir şey varki söylemesem acımdan ölecem. ömrü hayatımda senden daha mal bir insan görmedim kardeşim. oh be.

he bide çok merak ettiysen yada direk lafı yapıştıracaksan* peşinen söyliyim. cemaatçi felan değilim, ak partili felan da değilim. onu geçtim şu memlekette parti diye oluşturulmuş sistemlerin ta anasını s*keyim. savundukları bütün sikindirik ideolojilerinde amk.

hatta gönül rahatlığyla şunu söyleyebilirim ki. normalde mümkün olduğunca subjektif davranırım. bu yazıya yazarken hayatımda hiç bu kadar subjektif olmadığımı hissetim.

birde şundan bahsedeyim. malum başlığı açan eleman yazısında recm, hadım konularına değinmiş. onları savunduğum felan gibi anlam çıkmasın sadece şu aşağıda verdiğim kısım için söylüyorum, tüm bu söylediklerimi.

--spoiler--
medeniyet kisvesi altında mahrem bölgelerinin damarlarını dahi göstermekten zerrece imtina etmeyen bazı kadınlar malesef körpe dimağların ırzına geçmektedir.
kimse çeşitli laf ebeliği yaparak olayı çarptırmasın ya da mantığı tersten işleterek yedikleri kılıfa bahane bulmasın.
--spoiler--

bu laftan çıkardığın sonuç:

--spoiler--
saç telinden tahrik olabilecek kadar ilkel insanların suçlu olarak kadının örtünmemesini gösterdiği bir ülkede yaşayan ilkel insanın kurduğu sözcükler topluluğu.
--spoiler--

buysa. sana internet bağlantısı yapan türk telekom teknisyeninin ben taa amına koyim. elleri kırılsın pezevengin.
gerçek bilgedir.
(bkz: #12352604) çok ince görmüş olayı, tebrik ederim.