bugün

seyir halinde ferrari siyle otobüse yanaşıp, sıkış tıkış araçta işine ve evine gitmek isteyen insanlara nispet yapan insandır. ömrü boyunca kazanamayacağı gerçek saygı ve itibarı ferrari siyle kazanmaya çalışır. * *
yaptığı yanlıştır.değil ferrari savaş uçağımla geçsem otobüsün yanından kimseye nispet yapmam.
edit: böyle bir şey yapan kişi kesinlikle sonradan görmedir.ne demek ya onların ferrarisi yok diye insanları ezme hakkını kim veriyor sana züppe diyesim gelir.
istisnaları da olsa, gerçek saygı ve itibarı bir şekilde kazanabilmiştir ki ferrari'ye binebiliyordur. her ferrari sahibini kendiniz gibi zannetmeyin rica ederim.
ye kürküm ye... paralelinde itibar sahibi olmayı hak eden insandır. o ferrari bende olsun uçan kuşa hava atarım, otobüs ne kelime.
hız kesici tümseklerde attığı hava başına bela olan insandır. otobüs gider o tümsekte kalır ferrarisiyle.
benim arabam var gibisinden hava atıodur şayet kızlar varsa.
Ferrarisini satan bilge olamayacağı kesinleşmiş insandır. *
otobüsteki vatandaşların sadece kısa bir süreliğine şahsını ve aracını görebildikleri insandır. otobüsteki vatandaşlara kısa süreli bir bakış atan ferrari sahibi, ufak bir manevrayla gözlerden kaybolur.
esra erol versiyonu kadar duygusal olamayan insan türü, zira esra erol cipiyle giderken otobüsteki insanları görünce hava atmak yerine duygulanıp ağlar.
(bkz: ciple giderken otobüstekileri görünce ağlıyorum)
dünyaya hakim olan ekonomik sistemin yaratmış olduğu tablo, ama ferrarim olsa bende hava atarım!*
otobüse binen kızlardan hoşlanan adamdır.
ferrarim olsa bende yapardım ulan dediğim düşünce, nasılsa gerçekleşmiyecek.