bugün

fenerbahçe taraftarı olup eğer şike yapıldıysa ve uygulanması gereken ceza bir alt lige düşürülmekse bunu kabullenen fenerbahçe taraftarıdır.
(bkz: gerçek deli)
futbolseverdir.
gururludur.
fenerli olmak her şeye değerdir.
daniel güiza'dır. ayrıca fenerbahçe ikinci lige düşerse takımdan ayrılmayacağım demiştir.
dürüst insandır. madem şike yapıldı, madem fenerbahçe bu şampiyonluğu hak etmedi, o zaman cezasını çeksin der. candır.
taraftarın %99,999999999999999999999999999999999999 udur.
fenerbahçe şike yaptığı için ödüllendirileceğinden erken bir söylem.
bu federasyon feneri düşürürse artık kaçabileceği nokta kalmamış demektir. dansöz gibiler efendim kaçacak yer bulurlar kendilerine. bizimde pek inancımız kalmadı efendim artık kendilerine.
benimdir. eğer gerçekten şike yapmışsak düşelim efendim. şikeyi savunmuyoruz biz.
için için ağlamaktadır ama belli etmemektedir. yapıldıysa cezasını çeksin sözüyle de yoktur oyle bişey lafını savunduğunu belli etmemeye çalışır
düşersek türk futbolunun ve fenerbahçenin ekonomisinin hali nice olur diye dövünüp duran, aziz yıldırım usulü kapitalist taraftar profilinden uzak, futbolun ruhunun tutkunu, fenerbahçeye aşık insanın şerefi, namusu, haysiyeti için yaşadığına inanan karakterli insandır.