bugün

21 agustos çarşamba günü arsenal ile karşılaşan fenerbahçenin kendi evinde 3 0 gibi hezimet bir skorla maçı kaybetmesinin ardından arsenalli ispanyol futbolcu santi cazorlanın açıklaması.

--spoiler--
Fenerbahçe'yi 3-0'la bozguna uğratan Arsenal'ın ispanyol oyuncusu Santi Cazorla, "Maça çok iyi hazırlanmıştık. Rakibimize saygı duyduk ve hiç zorlanmadan bir galibiyet aldık. Maç 3-0 olduktan sonra da Steve (Wenger'in yardımcısı) bize yavaşlamamızı işaret etti. Biz de bunu uyguladık. Yoksa rahatlıkla 5-0 yapardık" diyerek biraz da alaylı bir ifade kullandı.
--spoiler--
http://spor.internethaber...-5-0-yenerdik-169429.html
açıklamaya gerek yoktu sevgili cazorla zaten biz futbolseverler olarak bunu gayet net anlamıştık yine de saol fenerle taşak geçtiğin için.
bir fenerbahçeli olarak şaşırmadığım olay.

avrupa'da oynayan premier lig takımları haftada 3 maç yapıyorlar, fenerbahçe'ye 90 dakika tam pres yapıp 0-10 kazanmaları da ihtimal dahilindeydi ama 3 gün sonraki lig maçında dökülmeleri de. yorulan bünyenin sakatlanmaya açık olduğunu da var sayarsak, tempoyu düşürmeleri kendi lehlerine.

mircea lucescu, beşiktaş'ı çalıştırırken yapardı bunu. rakibe saygı ve aşağılamama karakterinde bir adamın.

sani cazorla'nın gösterdiği karaktersizlik örneği ise cabası.
gereksiz izahat.

şimdi eğer birisi sana bana acı demediyse, sen kendi kendine karar verdiysen, sonradan bunu söylemezsin, ha eğer "abi bize acıyın atmayın" diye rica eden olduysa senden, o zaman tamam. ama kendi inisiyatifinle yaptığın iş bırak senin erdemin oyun ahlakın kalsın, niye karı gibi dökülüyorsun anlamadım.
Atamazlardı demiyorum fakat atamadıklarına göre sonradan yorum yapmanın pekte bir faydası yok. Gün gelir size de 9. atmayan çıkar be Cazorla'm. Man Utd yediğiniz darbeyi unutmayın siz önce *