bugün

fenerbahçenin anlaştığı bosman davasıyla tanınan dünyaca ünlü avukat louis dupont'un ilk demeci ,bu şampiyonlar ligi oynanmaz. fenerbahçe'nin olmadığı şampiyonlar ligini oynatmam oldu. en üst spor mahkemesi casa dava açaçak olan ünlü avukat 40 milyon euro maddi 60 milyon euro manevi olarak toplam 100 milyon euro tazminat davası açacağı ve şampiyonlar ligi müsabakalarının durdurulacağını belirtti. merakla bekliyoruz.
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
(bkz: he la he)

- fenerbahçesiz şampiyonlar ligi oynatmam oluuum.
+ ya baba adamlar koymamış işte oyuna napim ?
- add on felan indir lan bir şeyler yap ama fenerbahçesiz şampiyonlar ligi oy nat mam.
(bkz: ben bu oyunu bozarım)
hayal bunlar, kandırmaca, aldatmaca dolu söylemler.
bana bir kaldıraç verin dünyayı kaldırayım diyen arşimet gibi iddialı konuşmuş avukat'ın beyanıdır.
(bkz: platininin de götüne gazoz şişesi sokarım)
-fenerbahçesiz şampiyonlar ligi oynatmam

-ehm dava biraz uzun sürecek biraz sakal atsan be aga nasıl olur ehe ehe.
(bkz: akbabalar panikte)
fenerbahçenin 0 çekmesini izlerken zevk alan şahsın vermiş olduğu demeçtir. güler geçerim.
iddialı bir açıklamadır. muhtemelen mümkün değildir. fakat bu açıklamayı yaptığını pek zannetmiyorum ben o avukatın. yine bizim şerefli basının uydurmadır.
ama süreç farklı yerlere yönlenecektir, öyle 3 kuruşa 5 köfte olmayacak...
louis dupont'a ait hayal mahsulü açıklamalardır. kendisini pes oynamaya davet ediyorum. belki o zaman hayaline kavuşabilir.
tff'nin kararı kanaata dayalı aldığını bilmeyen yabancı avukat beyanı.
fenerbahçeli arkadaşları daha çok üzen, saçma sapan umutlara sokan, kısacası dalga geçen, avukatın söylemi.

acaba hangi akil yönetici, ondan yardım istemişse on da şaşarım.
bunu söyleyen avukat anca kendi yarrağıyla oynar.
fenerbahçe nin duygusallığından faydalanıyor.

malumunuz fenerbahçe bu aralar derin bir hezeyan içerisinde.
ünlü bir dupont vecizesi. *

(bkz: yakarım bu gezegeni)