bugün

Bir fenerbahceli olarak istenendir. Kimse aman efendim türk takimidir destekleyelim yavşaklığına girmesin. itin köpegin destegine ihtiyaci yok fenerbahce'nin. elenir ya da eler. takimimizdir. Bizimdir.
benim takımım eleniyor bari fenerbahçeli gibi görünüp yırtayım diye düşünen galatasaraylı taraftarlara söylenilesi söz.
saçma sapan söz. destekleyeceğim.
bu benim içimden gelen çok saf bir his.

hayır adamın tapulu malı amk, topumu vermem top benim diyen çocuk arsızlığı resmen.

yaş kaç abisi?
sadece empati yoksunu fenerbahçe fanatikleri' nin isteğidir.
fenerbahçe bu ülkenin takımıdır. avrupa kupalarında türkiye' yi temsil eder. türkiye' yi seven, ülke puanına önem veren de fenerbahçe' yi destekler. şuursuz, sevimsiz, iğrenç fenerbahçe fanatikleri de buna karışamaz.
fenerbahçe kimsenin malı olmadığından saçma sapan duran söz. fenerbahçeyi isteyen destekler, isteyen köstekler. takımı sahiplenicem derken bizi de rezil etmeyin genç fanatikler.

adettendir: fenerliyim.
Fenerbahce gibi bir koca camiayi babasinin ciftligi sanan adam tarafindan soylenebilecek siglikta bir kelam.

Da adama sorarlar arkadas; "biz kancik miyiz?" Diye.

Rahmetli babamin, cok sevdigim amcamin takimi olmasi bile fenerbahce'yi desteklemek icin subjektif olarak cok baba dayanaklardir.

He ama pic olana anlayacagi dilden soylemek gerekirse;

Mantiken mumkun olmayan hadisedir. Zira fener ve avrupa soz konusuyla arkasina gecip de destegini catir catir hissettirecek, yaslayacak pek cok takim sayilir ve sav mantik olarak kendini curutur.
kuyruk acısının, bir temenniye yansıyış halini gösteren söz. biz şampiyon olduktan sonra ön eleme oynamak istemiyoruz. o yüzden kazanmanızı istiyoruz ibneler. yoksa çok da sikimizde yani... size de bir daha ki seneye uefa kupası'nda başarılar dileriz.
(bkz: bilgisayar bozuldu)
beşiktaşlı olduğum ve gs yi desteklemediğim halde yine de saçma bulduğum söz. bir şekli olan bir direnişi olan gerçek bir türk takımı olan fenerbahçeyi elbette tutacağım lan bi kaç çürük yumurtaya mı kaldı ?
saçma bir gözü dönmüş sözü. kafasını fanatiklikle sıyırmamış normal bir insan zaten doğal olarak destekler, ya da en azından işi saçmalığa taşıyıp rakip takım destekçisi olmaz.
Ya birak bu sağduyulu taraftar ayaklarını mayk.

2 yildir şikeci fener, fener kümeye, şampiyonluk şaibe diyen beyinsizler güya ülke menfaatlerini düsünerek fenerbahceyi destekleyecekmis.

Fenerbahce'yi desteklemelerinin sebebi yine Başarılarını kullanarak ülkeye puan sağlayacağından ve seneye 3. olduklarinda avrupaya katilabileceklerindendir.

kimsenin destegine ihtiyaci yok fenerbahce'nin kardesim. Yenmek zorunda zaten desteklemesen de yenecektir. Puan gelir sen de seneye 3. oldugunda gidersin Avrupa'ya rahat ol.
kesinlikle olmasi gerekendir.