bugün

yeni sezonda giyeceği formalardan biri olup basına tanıtımı yapılmış turkuaz renkteki fenerbahçe formalarıdır.
sampıyonlar lıgı maclarında yakısıcak olan forma.
süper lig'ten ziyade şampiyonlar ligi mücadelelerinde giyilecek forma. çubuklu formayla avrupa kupalarında galip gelme yüzdesi fazla yüksek olmayan fenerbahçe futbol takımının ilginç bir totem denemesi olabilir. ayrıca ilginç tasarım örneğidir.
eşeğe altın semer vurmuşlar, turkuaz yok mu demiş. (tamamen komiklik olsun diye söylenmiştir, yoksa fenere laf söylemek kimin haddine.)
afedersin ama s*k gibi forma.
belki güzeldir ama fenerbahçe'yle alakasızdır...mehmet demirkol bu renkte formayı milli takım için tavsiye etmişti...nerde benim lacivertimm....
yıllar önce galatasarayın kullandığı forma.
zevksizlik abidesi. o ne berbat bir renk, ne berbat bir tasarımdır. bu kadar soğuk bir renk olmaz. itici ötesi..
fenerbahçeliler beğenir diğerleri beğenmez olay bundan ibarettir.
Fenerbahçeli bir insanım. Ancak kendimi tutamıyorum; tek kelimeyle rezalet bir formadır.

(bkz: kusma isteği)
fenerbahçelileri turkuaz bir hüzne boğmaktan öte turkuaz mutluluklar yaşatmış forma. o turkuaz hüznü yaşayanlarsa moskovalı aslanlar ve arkadaşlarıdır.*
ben dahil, seven fenerbahçeliye raastlamadığım formadır. hadi değişiklik olsun, satışlardan para kazanılsın diye yeni forma yapılır anlarım da, insan avrupa maçlarını fenerlilerin gözünde efsane olmuş çubuklu formayla oynar be kardeşim.
her sezon üc forma yapilir ve fakat bunlardan bir tanesi neredeyse hic kullanilmaz. bu sene de bu is turkuaz a düstü. fenerbahce'nin sampiyonlar ligi maclarinda kullanacagi forma oldugunu söylediler. ilginctir iki mac oynandi sl'de ve icerde disarda henüz kendisini yüzüne bakilmis degil. onun yerine fenerbahce'nin ilk kuruldugu yillardaki rengi olan sari-beyaz cucuklu forma giyiliyor. güzel mi, bence daha güzel. ama bu ücüncü formalar ne icindir onu anlamiyorum ben. her sene her sene.
sarı lacivert çubuklu forma harici formaların bir şeye benzemediğinin göstergesi olan formadır. **
yakin zamanda trabzonspor'un kullandigi kappa tarafindan uretilen mavi formayi andiran forma. hatta pijama.

https://www.trabzonspor.c...products/v_forma_06_b.jpg

ne yalan soyleyeyim, carlos'a yakismayan bi renk. harbiden ya.
ne olduğu anlaşılmayan beyaz-sarı formanın bile bu formanın yanında daha bi formamsı durduğu, turkuaz renge batırılıp çıkarılmış bez parçası. yani tasarımcısının en kısa zamanda intihar etmesi gereken forma.
(bkz: hint genel evi ilkbahar yaz koleksiyonu)
tülin şahin'i de oldukça hoş gösteren formadır. *
http://www.toplantidunyas...bahceformatanitim/jjj.jpg