bugün

sürekli ezildiğinden dem vuran camianın ilginç ötesi durumudur. resmen googleye ofsayt yazıp arama yapıyorsun direkt fenerbahçenin rakiplerine attığı bir ton gol çıkıyor karşına

aziz içerdeyken kıyak kesilmişti birden 9 puan geriye düştüler. herif çıktı kaldığı yerden devam 12 maçı 4 e indirmeler, hakemlerin ağzına sıçmalar falan. hakemler maçlara titreyerek çıkıyorlar lan resmen

sonra da biz mağduruz edebiyatı ile işi götür ne güzel lan..
abartmanın ağasıdır.
sürekli ofsayt derken, örneklerle konuşulsa da götümüz gülme yeteneği kazanmasa değil mi? yahu daha geçen hafta bursaspor maçında 3 kişi 1 metre ofsaytten gol attı fenerbahçe' ye hakem hatasıdır dedi bu omurgasız kedicikler. bugün daha ofsayt olup olmadığı bile belirsiz, ki ofsaytse de hakemin lazerle falan görmesi gerekirdi sanırım, bir gol için akşamdan beri ağlıyorlar.
şimdi sevgili kedicikler. hangi sürekli ofsayt goller? bir örnek daha verebiliyor musun? yoksa sıçtım kaçtım şeklinde yaşamaya devam edip pavyon işletmecisi barzolar gibi gülmeye devam mı edeceksin?
(bkz: ofsayt kokan bir pozisyonda golü bulan fenerbahçe)
hakem olmayan insanın anlayamayacağı bir durumdur. anlasa zaten böyle konuşmazlar. bende bir hakemim ve camiamıza hiç bir şekilde bu şekilde laf getirtmem bu tür konuşmalarda. herşey televizyondan çok basit görünüyor. hayır azizim değil. senin ordan küfür ettiğin kadar basit değil o atmosfer seyircilerin arkandan 90 dakika boyunca sallaması ve senin 90 dakika boyunca kulaklarını tıkayıp yüksek konsantrasyon gereken bir işdir ve saliselik karar verebilmek gerekir. o yüzden maç bitti olanlar orda kaldı.

edit: ve not düşmek istiyorum 3 hafta boyunca beşiktaş JK %100 ofsayt'tan gol attı kimse sesini çıkartıp'da tek bir laf etmedi fenerin bu şekilde atması neden insanlara koyuyor anlamadım veremedim açıkcası. *
aziz yıldırım'da diğerleri gibi camiasının yüzde bilmemkaçının oyunu stat karşılığında "akp"ye satsaydı, bu kadar iftira atanlar olmazdı.
hakemlerin bir suçu olmayan durum. baksana abi portekizli geldi hakeme tükürdü üstüne topsun diye hakaret etti ve hiç bir halt olmadı hatta suçlu hakem oldu

tff hakemlere doğru rapor yazmayı öğreteceğiz dedi ve hakemine sahip çıkmadı. aykut adlı arkadaşımız 'hakemler yalan rapor yazıyorlar' dedi o da pfdk ya sevk edilmedi

üstüne o hakemin etik kuruluna sevk edilmesi için başvurdu utanmadan koca fenerbahçe

böyle bokluklarla dolu bir ortamda hakemlere nasıl kızacaksın abi..
6alatasaray'ın sürekli penaltıdan gol atmasından daha mantıklı ve daha adaletlidir.
penaltıyla alakası olmayan pozisyonda galatasaray için çalınan penaltılardan daha ilginç değildir.
doğru olmayan durumdur. fenerbahçe zaten devamlı gol atamıyor ki ofsayttan atsın. ayrıca 10 santimlik ofsaytı vermemenin arkasında nasıl bir art niyet olabilir acaba?

aynı zihniyet golden fall ödüllü burak yılmaz a sürekli çalınan penaltılarda neden artniyet aramaz merak etmekteyim.