bugün

Her takım için aynı şey söylenebilir. Şampiyon belli, ikinci %75 belli, düşenler belli. Bursa Beşiktaş Kasımpaşa'nın Avrupa çekişmesi var o kadar. Onun dışında lig ve sezon zaten her açıdan bitti.

Türkiye kupası da evet kimsenin pek umrunda değil açıkçası. Fener alırsa hoş olur tabi.
sırf bu yüzdendir ki, lig tv rahatsızdır. bilmiyorum, sadece tahmin ediyorum. galatasaray-sivasspor maçı öyle basit biteceğe benzemiyor. kadıköy'de derbi sonrasında son maç trabzonspor ile. benim bildiğim lig tv bu fırsatı kaçırmaz.
Dogru bir tespittir. Sivas macinin falan da bir onemi kalmamistir cunku camia bildigin havlu atti.

Hee lig tv gene para kazanir, o mesele degil. Cunku bu memlekette fener galatasaray maci bildigin eli silah tutan herkesi askeri alip gogus goguse savasiliyor olsa yine izlenir.

De sivaslik falan bisey kalmadi. Fevkaladenin fevkinde icerde trabzonu yener, ice sica sica aliriz kupayi... bu bi derece umutlandirirdi feneri, son maca kalinmasi falan.

E ibb kopek gibi oynamak zorunda, icerde de olsalar kolay bi gs gormezler.. kisacasi fener bu 3 haftadan her kafa puan kaybeder.

Lig bitti mi, bitti.

Madem ciddi konusuyoruz iki laf da avrupa meselesi icin etmek lazim. Aykut kocaman denen adam fenerbahce'nin basinda olmasa mactan sonra agliyor olurdum. Ama o oyle bir insan ki onun basarisizligiyla inanilmaz mutlu oluyorum. Cunku daum'a ve daha onemlisi alex'e yaptiklarini ben galatasarayli halimle affedemem.

Ne demek istiyorum? Fenerbahce'ye bi nefret varsa bu ne oyuncusundan ne de su gun yonetimindendir bu saatten sonra. Bu saatten sonra denilecek bi zaman diliminde hala 3 temmuz diye lafa baslayan beceriksiz bir adamda.

Fenerbahceli oyuncular finali sonuna kadar hakettiler cunku bugune kadar napildiysa hepsi kendilerinin basarisiydi. Aykut kocaman'in takima teknik anlamda hicbir sey kattigini dusunmuyorum.

Fenerbahceli kardeslerimi de teskin etmek isterim. Yavas yavas bu isler. Siz de getireceksiniz bir kupa. Gonul ister ki kupa 1 olsun, bi ilk de sizin olsun.

Insallah onumuzdeki sezona artik. Eyyorlamam bu kadar.