bugün

(bkz: hahahahahahahahaha) kahkaha attırmıştır.

görsel

futbol takımı divan toplantısı mı, akp kurultayı belli değil. yalaka ali şampiyon yapamayacaksın bu senede bu takımı yalı bebesi ali.
sözlükte bir tane destek çıkacak adam akıllı galatasaraylı yok. hepsi yorum yapmaya korkuyor. devir adamısınız devir. götünüzden korkuyorsunuz.
Bir Fenerbahçeli olarak şahsımı üzmüş görüntü, keşke olmasaydı. işin ironik yanı ise yıllardır iktidarla fetöyle ele ele yürüyen kulüp taraftarlarının bu durumu eleştirmesi, komik oluyorsunuz, daha 10-15 gün önce hocanız arkasında hakan şükür posteriyle poz verdi aq bu neyin çakası?
Artık akhisarlı olmaya karar verdim. Bizi bir senede 3 kere yendiklerinde hayran olmuştum zaten o ibnelere.
2 türkiye devlet başkanının posterini asmışlar. imamoğlu gidince yada imamoğlu ile alakalı birşey olunca çok yaşa yakışır başkanıma demesini biliyorsunuz. Boş insansın vesselam.
chp li solcuları çılgına çevirmiştir. evet..
görsel
görsel

Siktirin gidin kumda oynayın şimdi.
Fransızlar konuşmasın.
rezilliktir. futbola siyaset karışmasının resmidir.

üyeliğinin 25. yılı diye divan kurulu üyesi olacakmış da ondanmış tüm bu tantana. ee tamam o zaman, benim de kulüp üyeliğim 25. yılına ulaştığında ben de böyle posterimin asılmasını istiyorum o zaman. asmayanın da amk. bu adam bırak türkiye cumhurbaşkanı, evren başkanı olsa dahi yanlış bir harekettir. fenerbahçe bir vakıfsa ve benim gibi o vakıfa üye olan binlerce insan varsa herkes için bu organizasyonu yapmalısın o zaman. bu yapılan resmen yalakalık, tiksindim.

bir fenerbahçeli olarak tek hoşuma giden olay vefa küçük’ün şakayla karışık da olsa inceden laf sokmasıdır. heykeli dikilse taşşaklarına beton yetmez vefa reis.

https://twitter.com/0sman.../1188054034818748417?s=19
cumhurbaşkanı (kendisi benim hiçbirşeyim değil) kongreye katılmış, tabiki bir resmi asılır ama o nasıl bir resim öyle, insan biraz küçük yapar mustafa kemalden ki böyle muhabbetler çıkmasın.
koca kafalı gibi olmuş büyütmeye çalıştıkları için.