Fenerbahçenin 3-1 alacağını düşündüğüm maç.
2-2 gibi görünüyor.
braga sakat takım 1-1 biter.
fenerbahçe 2-1 kazanır. o tek gol de hatalı bir gol olabilir yani çok fazla pozisyon vereceğini zannetmiyorum.
şimdi fenerbahçe rehavete kapılmazsa sahaya iyi yayılır ve heyecansız oynarsa 2-0 kazanacağını umuyorum. ama rakibi küçümseme yada tam zıttı rakibi gözünde büyütme psikolojisi içine girerse bir fenerbahçe taraftarı olarak takımım açısından handikap olabilir görüşündeyim. deplasman zor olur o yüzden maçın kadıköy'de kazanılması gerekir, 2-0 fenerbahçe kazanır diyorum ama söylediğim gibi kaliteli bir oyun oynamalı fenerbahçe. burada alınacak 2-0'lık bir galibiyet, orada alınacak 1-1 yada 0-0 gibi bir sonuç feneri uçurur.
Maça yaklaşık 4 saat kalmıştır.
Fenerbahcenin lokomotif moskova maçından daha iyi bir oyun oynayacağını düşünüyorum ve 2-0 fener alır diyorum.

Not : konyaspor.
1-1 gibime geliyor. 2-2 de olabilir.
hayırlısı be gülüm. 1 olsun bizim olsun.
robin van persie gol atmasın çırılcıplak koşcam bu akşam.not alın kayıtlara gecsin.
1-0 Fenerbahçe Galatasaraylıyım ama fenerbahçe maçını izlicem ayrıca şimdiden başarılar fenerbahçe *
ne kadar aşağıya doğru giden bir millet olduğumuzu gösteren entrylere tanık olduğumuz başlıktır. adamlar ışid ve pkk teröründen ötürü fenerbahçe'yi türk takımı olduğu için çatır çutur doğradılar, türk halkına küfür ettiler sonra bizim aylaklarda zuhaaa şeklinde güldüler ve halen daha gülüyorlar... bunlar mustafa denizli hocanın değimiyle "içimizdeki irlandalılardır" futbol sadece futbol değildir, uefa terör korkusuna elit takımların istanbul'a gelmemesi için fenerbahçe'yi hakem terörüyle braga'ya eletmiştir, skor işte budur...