bugün

Kızgın kumlardan dingin sulara uzanan hayallerdir. Neymiş efem, avrupa sampiyonu olacakmış. Buna kartalı bırak kargalar bile güler. Evet.
Bir takim anti realist fenerlilere şok etkisi yaratan durum. Al bak al kupa. Evet.
birileri hayal kurar final four'a çıkar şampiyon olamasa bile gönüllerde taht kurar. ya ötekileri fenerbahçe' nin kurduğu hayalin hayalini dahi kuramazlar sonra gelirler fenerbahçe ile aşık atmaya kalkarlar, dalga geçerler.

ne diyelim şunu iyi biliyorum bir çok galatasaraylı bugün fenerbahçeyle beraber bunlar gerçek galatasaraylıdır. bir de gs'liler var ki onları hiç sormayınız efendim...
Finale çıkarak hayalleri gerçekleştirecektir umarız.
Bitmiştir. Evet.
Bazı eziklerin hayal bile edemediği seviyededir. Evet.
Elbette gönüller Fenerbahçenin finale çıkmasını isterdi ama, içinde bulunduğumuz durum şunu gösterdi ki bir spor müsabakasında final oynamak çok kolay bir iş değil. Fenerbahçe ülker, 5 milyon teşvik primine rağmen finale adını yazdıramadı.
Demek ki neymiş?
Bu işler böyle kolay olmuyor, Galatasaray Süper Kupayı kolay kolay almadı, rakiplerini eze eze aldı ve bu kupa ile övünmesi gayet normal. Artık aldığımız kupaları küçümsemeyi bırakırsınız umarım.
Gerçekleri yazdım. Eksileyenin düz yolda arabasının lastiği patlasın, biri hariç bütün dişleri dökülsün, kalan o dişi de apse yapsın, huzur vermesin *
yukarıda bir yazar bazı ezikler hayal edemez demiş. geçen sene bayanlar baskette, final four'da feneri yendikten sonra avrupa şampiyonu olan kimdi a gafil! galatasaray tabii ki...