bugün

Perez'in yolladığı kutlama fakslarından dolayıdır.
Ardayla beraber başını alan cimb6mlulara batan. Türkiye'nin en büyük takımını desteklerken ispanya'nınkini de desteklemişiz fena mı?
20 senedir ingilterede liverpool italya da roma ispanyada real madrid destekleyen şahsımı kapsamayan nedendir.hem sana ne yarram.
fenerbahçeli taraftarlar real madird'e sempati duydukları içindir. ne de olsa aynı takıma 6 atmışlıkları vardır.

ayrıca; galatasaylıların real madrid'i tutmaması... neden acaba? ahahahahahahaha.

son bir ayrıca; özel isimlere getirilen -li eki ayrı yazılmaz.
Her zaman büyük ve en kaliteli kulüplerin taraftarı oldukları içindir.
Yoo bir fenerbahçeli olarak atleticoyu destekledim. Arda her şeyden önce Türk bir futbolcu ve türkiyede hangi takımı desteklerse desteklesin avrupada sadece Türk'tür. Bu sebepten, evet, arkadan dolayı ben bir fenerbahçeli olarak atleticoyu destekledim.
saçma bir genellemedir. a.madrid'i tutan fenerbahçeliler de vardır, real madrid'i tutan galatasaraylılar da.
Fenerbahçe'nin yıllar sonra ezeli rakibi Beşiktaş'ı dost görmesine de benzer. şike kardeşliği candan öte.
real tutkudur. güncel olaylarla da alakası yoktur.
real barça'dan 5 yerken de real sempatizanıydım, bugün ramos gol attığında da evde gol diye bağırdım.
ama içimdeki real sevgisi Fenerbahçe sevgisinin 1/10'i bile değil, orası ayrı.
bir galatasaraylı olarak real i desteklediğim için saçma bulduğum önermedir. yıllardır realliyiz arda yla ne alaka amk.