bugün

sığmadı. başlık şu şekilde olacaktı; (bkz: fenerbahçe uefa kupasını alırsa götünün fotoğrafını çekip sözlüğe koymak)

evet efendim. akıllı adam işi değildir. ama ben takımın başında aykut varken fenerin uefa kupasını almasını imkansız olarak gördüğüm için sıfır risk diye düşünüp böyle iddialı bir başlık açtım. keşke fener yense de tek götümün resmi kalsa. kabulümdür ama imkansız.. kesinlikle sıfır risk olduğu için götüm emin ellerde diye düşünmekteyim. o nedenle böyle bir başlık açma zahmetinde bulundum.

edit: başlık silinirse fener uefa kupasını alsa dahi iddia geçersizdir.

edit 2: birileri koymazsın sen yea fake koyarsın demiş. la olm kıllı götümü koyarken kimden çekinecem. yiğidin malı meydandadır. sokakta beni götümden mi tanıyacaksınız. sözüm sözdür götümü traş etmeden en kıllısından çekip buraya koyacam.*
aykut kocaman'ın bazı amaçlar uğruna bahane olarak kullanıldığını düşündüren başlıktır.
birincisi, resim çekilmez, çizilir. bu yüzden götünün resmini çizecek misin.
ikincisi, koyma ihtimalin barcelona'nın tur atlaması ihtimaliyle aynı.
üçüncüsü, hadi koydun. onun fake olma ihtimali yüzde 99.
(bkz: kupa bahane)
(bkz: göt şahane)
(bkz: fener sakın kupayı alma)*
kaybetsin diyecem ama bayanların bu kampanyaya ilgi göstereceklerini zannetmiyorum. bolca kıllı göt olacağı için fenerin kazanması sözlük yazarlarının ruh sağlığı açısından daha iyi olacaktır.
fenerbahçe kupayı alacaktır. kardeş almazsa ben götünü çizebilirim.