bi çeyrek final gören basının çosması sonucu ürettiği son bomba. resmen atom bombası.*
aha da link;
http://www.haberturk.com/...cat=170&dt=2008/03/28
kesin prensipte anlaşmışlardır bunlar. küçük pürüzler dışında transferin gerçekleşmesi an meselesidir. hatta mahmut uslu falan da ispanyadadır. hatta ve hatta alves, Fenerbahçe dünyanın en iyi takımı, o formayı giymek için sabırsızlanıyorum da demiştir.

edit: şimdi düşündüm de yarın fotomac benim entry'yi kaynak gösterip manset yapmasın alves fenerde diye..
gazetelerimizin bir diğer kolpa haberidir kanımca.

bir futbol programında izlemiştim chelsea'nin eski teknik direktörü mourinho'nun transfer listesinin başındaymış alves. gideceği yeni takımda mutlaka görmek istiyormuş onu. bu da ayrı bir kolpa olabilir. kime inanıcaz kardeşim ya..
haber kolpadır belki ancak tepkiler sacmadır. alex, kezman, ortega, appiah gibi futbolcuların yanında alves'in adı bile okunmaz. kacınız 2 sezon önce adını duymustu alves'in?
ruud van nistelrooy, thierry henry, samuel eto'o, ronaldinho, ronaldo, andriy shevchenko ve ismini unuttuğum pek çokları gibi fenerbahçe'nin önümüzdeki sezon kadrosuna katacağı bi' isim, önemli değil.

teknik ekibe de; gerd müller, michel platini, zinedine zidane, heidi klum, al pacino, tiger woods transfer edilirse saha içi ve saha dışı dengelenir. o kadar yıldız var lan. zapt etmek kolay değil tabi, çalışmalara başlamak lazım.
bizim habercilerin saçmalaması, bir fenerli olarak gelmesini tabiki isterim ama, habertürk te kaynak olarak diario sport yazdı diye verilen haberde tek doğru olan evet roberto carlos ile dani alves görüşmüşler ve diario sport da bunu yazmış, peki ama bu sport gazetesi ne yazmış, roberto carlosun arkadaşı olan dani alves in fenerbahçenin şampiyonlar ligi şampiyonu olabilecegine dair iddiaya girdiğini yazmış, * bizim süper yaratıcı gazetecilerimiz, habere bakmışlar evet roberto carlos yazıyor, fenerbahçe yazıyor bir de dani alves var tamam demek ki fenerbahçe dani alvesi alıyor diyip haber yapmışlar.

haberin orjinali için:
yakın zamanda çıkacak muhtemel bir fotomaç haberi.

"aziz başkan benim babamdır, o istesin 77 yıllık boş sözleşmeye imza atarım" dedi.