bugün

Kadın erkek fark etmez bir insanın başına gelebilecek en güzel olaylardan biridir. Daha küçük yaşlardan sekülerizm de serpiştirilmiş olur minik zihninize. Kadınla birlikte "insana" değer vermeyi, tercih, fikir ve yaşantısına saygıyı öğrenirsiniz. Feminizmin böyle bir gücü var. Size ayrıştırmamayı en sağlıklı, garanti ve kısa yoldan öğretir. kadınsanız şayet pro feminist bir baba, özgüven ve motto sahibi yapar sizi. Ortadoğu gibi bir coğrafyada da über bir şey sayılabilir bu. Değeri bilinmelidir.
Yine de bu onu yeterince özel kılmaz Yani kesme işareti kullanmanı icabedecek kadar özel olmaz.

Babaya.

Baba yaaaaağğğ...
feministlerin toplantısına türkiye den fadime katılır .
karar alırlar .artık kocalarına hizmet etmeyeceklerdir .bir ay sonra toplanıp sonuçları öğreneceğiz derler .bir ay geçer toplanırlar .
önce ingiliz söz alır
- eve gittiğimde george ye artık senin çamaşırını yıkamayacağım dedim ,birinci gün birşry görmedim ,ikinci gün birşey görmedim .üçüncü gün george kalktı çamaşırını yıkadı
sora alman soz alır
- eve gittiğimde hans a artık denin bulaşığını yıkamıyorum dedim ,ilk iki gün birşey görmedim üçüncü gün hans kalktı bulaşığını yıkadı
sıra fadime ye gelir
- eve gittiğimde temel artık sana yemek yapmayacağım dedim ,birinci gün birşry görmedim ,ikinci gün birşey görmedim .üçüncü gün sol gözüm hafif aralandı birşeyler görmeye başladım .

buda tatlı niyetine olsun .
baba değildir o baba olsa duramazsın.