bugün

nasıl fotoğrafın sahte olduğunu kanıtlamıştır hala anlaşılmamıştır.
sus la 30 liralık adam.
ne olduğu anlaşılamayan iftiradır.

2. link ne iş bişey çıkmıyor usta.
kendisinin gerçekten süper zeka olduğunu kanıtlayan vatandaş.

fotoğrafın %75 orjinal olduğunu jpep % kısmından bakıp görebilirsiniz.

alttaki orijinal kısmına tıkladığınızda da görsel bununla karşılaşırsınız.

Sistemin %75 demesinin sebebi ise bunun bir fotoğraf değil grafik olmasından kaynaklıdır.
30 liralık aklınla bunu mu düşünebildin derler atalar.
güldüren savunma metnidir.
kendisini savunması çok şirindir.
ancak birşey anlaşılmamıştır.

hikayesi aynı amerikan menekşesi filmi gibi efendim.

(bkz: azimle sıçan betonu deler)
(bkz: sen ne konuşuyon lan değişik)
pazartesi bilişim suçlarına ilgili konu hakkında dava açılabilir ve emsal kararları mevcuttur.

elinde tahakkuk fişi ile bankaya ödemeye giderken g.tünle gülersin hesap kapanır.
iftira olmadığı görülmektedir.

edit: mesajın sahibi olduğu iddia edilen fatihinkendisi; başkasının mesajını benim mesajım gibi göstermişler, nickimi başkasının nickiyle değiştirip bu mesajı bana atfetmişler demeye çalışıyor.

bu da ister istemez sözlerin doğru olduğunu sadece fatihintakendisine ait olmayabileceği sonucunu doğuruyor.

zaten sözler başkasına da ait olsa da ortada bir gerçek var. herkes akp sosyal medya ekibine vakıf.

mesajda da belliki akp sosyal medya ekibine dağıtılan günlük yevmiyelerden bahsedilmiş.
yazarın durumu mahkemeye bildirmesi gerekir.

ancak bu yazar en son bir yıl önce seni mahkemeye vereceğim deyip ara ara iki ayda bir atarlanmasına rağmen hala verebilmiş değildir.

sonuç olarak hukukçu olduğunu söyleyen bu arkadaş bir şikayet dilekçesi bile yazamıyor bir yıldır bunları nasıl yazıp versin.

ama seçim öncesi günlüğü 30 liradan akpden para alırsa gider bir arzuhalciye anlatır derdini belki. *
olmazsa bana mesaj at sayın yazar ben sana helalinden bir 50 gayme atarım ayıp ediyorsun.

hatta 1500 gayme vereyim bir ayda beni yala. *
Adamın biri sözlükte yazıyor. Biraz popülerleşiyor sonra kendisini bişey sanıyor. Sözlüğü açtığımda karşıma çıkan başlığa bak amk. Bana ne ya. Bana ne...