bugün

hücum bölgesine takviye isteyen fatih terim'e ünal aysal'dan olumlu cevap geldi, her zaman futboldan anlamam diyen ünal aysal, bülent tulun'un defalarca izlediği ve beğendiği japon yıldız tsubasa'nın alınması için direktif verdi. piyasa değeri 17 milyon euro olan tsubasa'nın bonservisini 11 milyon euro'ya çekmeleri durumunda bu transferin olabileceği kulislerde konuşulmakta.
(bkz: bir kojiro hyuga değil) *
adnan polat, tsubasa'yla devre arası söz keşmiştik dedi.
transferin devamında fenerbahçe, galatasaray a rakip olarak çıktı ve aynı guiza için ödedikleri gibi 14 milyon euro teklif etti. fenerbahçe tsubasa yı bitirmek üzere.
terim tsubasa'dan sonra bir kaleci alarak transferi noktalayacağız dedi, muslera transferinde sıkıntı yaşayan gs'nin wakabayashi'ye yöneldiği bonservisi elinde olan wakabayashi'nin gs gibi büyük bir camiada oynamaktan mutluluk duyarım dediği ve hakan şükür'ü çok beğendini söylediği bildirildi.
Tsubasa nın fatih terime olan yakınlığı nedeniyle galatasarayı seçtiği bildirildi.
sol frame'de haftalarca tsubasa olacaktır. kanal d de tekrar yayınlamaya başlayacaktır.
iyi oyuncu gültekin,faydalı olur mutlaka ancak bir alex değil.
- rıdvan dilmen
lugonun tekmeleri sonucu tsubasa;
-birakin abi,topu vermeyin bana aq,ben kaleye gececem.
şimdi kaç yaşında ki dediğim transferdir. muhtemel 35 i geçmiştir. veletken iyi koşuyordu da şimdi napacak bakam.
gol yollarında etkili olacağı düşünülen tsubasa için trabzonspor'un da devreye girdiği söylentileri hızla yayılıyor. "bonservis konusunda bir takım pürüzlerin olduğu ancak bunların aşılamayacak şeyler olmadığını" belirttiği söylenen sadri şener'in tek tereddüt ettiği konunun ise tsubasanın hala topa vurmadan önce istişareye yatıyor olması. bu sorunu aşmaması halinde transferin askıya alınacağı da kulislerde konuşulanlar arasında.
ilk maçından sonra "saha çok çabuk bitiyor" açıklaması bekliyoruz tsubasadan.
- dönerse tehlike!

+ertem şener+
madem öyle kaleye de genzo wakabayashi alınmalıdır.

(bkz: genzo wakabayashi)
tsubasa'dan olay transferden sonra ilk açıklama:
sabri ile ben bu takımı uçuruz...

http://galeri.uludagsozlu...-transferine-onay-148766/