bugün

2014 yapımı 20 bölümlük mükemmel bir güney kore dizisi * türk yapımı no 309 isimli dandik dizi bu diziden araklanmıştır, çalmışlar ama buna rağmen çok boktan yapmışlar. Çalmayı bile becerememişler yani.

dizinin yıldız oyuncusu jang hyuk ve jang na ra dır görsel

gelelim dizinin bende yaratmış olduğu duygulara. tesadüf eseri izlemeye başladığım bu dizi, jang hyuk ve konusu sayesinde ilgimi çekti ama izledikçe unuttuğum şeyleri hatırlattı. 10 bölümün 15 ci dakikalarından itibaren kendimi ağlarken buldum, aptalca ve gerçek dışı olabilir, fakat ben zaten gerçek bir şey yüzünden mutluluk gözyaşı dökmedim. bu yüzden izlerken olağanüstü bir huzur hissettim. aile olmanın, mutluluğun, sıcaklığın, aşkın özlemini duydum. asla sahip olamayacağım hayatları izlemek acı verici olsa da, bazen böyle mutluluktan ağlıyorum..
hayatımda en çok gözyaşı dökdüğüm dizidir. bir milyonerin ilk aşkı filminde ve secret garden dizisinde bu kadar ağlamıştım, ama en çok bu dizinin 17 ci bölümünde üzüldüm. ağlarken ağzımı ellerimle kapattım, sesimi duyurmaya korkuyorum. çünkü her zamanki gibi kendimi değil, bundan rahatsız olacak insanları düşünüyorum.

sadece güzel bir dizi değil, aynı zamanda ince detaylar ve harika repliklerle dolu görsel
Benim için secret garden'ın tahtını elinden almış dizidir. oyuncularla birlikte gülüp birlikte ağlıyorsunuz resmen. dizinin ost'ları da çok başarılı. tek kötü yanı varsa o da izlerken her bölüm sonunda gerçek hayatta yaşadığımız bazı ilişkilerin diziye göre ne kadar yapay ve romantiklikten uzak olduğunu düşündürtmesi. Adı üstünde o dizi diyeceksiniz belki ama insanoğlu işte canı çekiyor.

Ayrıca son bölümlerde ağlamaktan içim çıktı desem yeridir.