bugün

Baş belası, yere batasıca internet falcısı.
Anne kişisine kontör yetiştiremiyoruz artık iyi mi?!
Kahve sevmeyen, " çarpıntı yapıyor, tansiyonumu yükseltiyor" diye mızmızlanan hatun, faladdin yüzünden yakında barista olacak zannımca.
insanı öyle çok övüyor ki benim kardeşim diyorsun valla bir güven yükleniyor da inş gerçekten çıkar çünkü çok güzel şeyler gördü.
hafif onedio gibi.
'sen bir seks makinesi gibisin, tüm kızlar sana hayran en kısa zamanda kısmetinin açılacağını görüyorum her şey şahane tüm kızların ilgi odağısın' falan filan.
ya bir kelimeniz doğru çıksa bari ya.
şöyle bir şey farkettim uygulama da sanırım pazar günleri ya da günün belli saatleri hazırdan rastgele yazılan şeyler atılıyor. Onun dışında belli vakitlerde ise gerçekten birisi oturup yorumluyor çünkü birebir şekilleri anlatıyor. rastgele atıyor dediğim anlarda ise şekillerden asla bahsetmiyor. Faladdin'den bir kişi var ise Sözlükte beni aydınlatsın lütfen.

onun dışında çok sevdiğim bir uygulama herkese öneriyorum ve kahve içmeyen bana sık sık kahve içirttirir oldu. Ancak üstte ki durum hoş değil sadece.
bi değişik uygulama

bi fal göndermiştim, falı gönderdiğimi unutmuşum bir hafta sonra açtım. diyor ki kolye ucu hediyesi alıcaksın, ertesi gün arkadaşım bana kolye ucu hediye etti

geçen yine fal gönderdim, eskiden sana ait olan ve senin için anlamlı bir şeyi bulup kendine geliceksin diyor, bundan 3 sene önce kardeşimin bana aldığı bir kolye vardı hep boynumdaydı, kaybetmiştim onu. 2 senedir kayıptı, her yerde de aradım. cuma günü o kolyeyi buldum birden

bunun dışında pek çıktığı söylenemez. hep 1 aya hayatımın aşkı olan beyi bulacağımı söylüyor, bir aylar sene oldu.
geri zekali uygulamaya göre beni müthiş müthiş haberler ve olaylar bekliyor. ya bi de bana şey demiş neden bu kadar zor seviyorsun biraz rahat ol. kendimi tanımasam inanacağım. ben ki dünyanın en ayran gönüllü insanıyım.

bizimle değilsin faladdin.
Falımda devlet kapısı görmeyecekse ilgilenmiyorum.
feykimdir siliniz! *
kahve içince fincanı çekip atıp atmamak konusunda ikilemde kaldığım ve karar verirken çok zorlandığım uygulama.

ikizler olmak zor. herkes yargılıyor ama kimse de kalkıp demiyor, kardeş ikizler olmayı onlar seçmedi diye...
Dönecek dediği dönmedi?

Allah belani versin. Sana guveniyoz biz de puh.
yapay zekayla programlanmıştır.
son günlerde epey popüler olmus fal baktirma uygulamasi.
sirf buna fal göndereyim diye kahve icen kizlar gördüm.
Birkac kez denedim hakikaten bu ilgiyi hak ediyor mu diye.
genelde tutturuyor gibi durmasinin sebebi fal yorumunu cok uzun göndermesi.
o kadar uzatiyor ve süslüyor ki anlatimi illa icinde size uyan bir seyler cikiyor. yani diger fal uygulamalari gibi bunda da sahtekarlik oldugunu düsünüyorum. Ücretsiz sekilde kimse bu kadar ugrasmaz fal bakacagim diye. inananlari net saf buluyorum.

eglencesine arada kullanilabilir ama buna fal göndermek icin kahve icmeyi de biraz abarti buluyorum.
Nasıl yapıyor bilmiyorum ama ciğerimi okuyor bu uygulama.
Hicbir sey beklemeyin bu uygulamalardan cunku bu tarz uygulamalar genelde gecmisinizi veya internette aratmis oldugunuz kelimeleri baz alarak salliyor. Mesela bir belge nasil alinir vs tarzinda arastirmalar yapiyorsunuz sonra fal yollayinca falda o belgeyle ilgili bir seyler salliyor gibi.
(img:#1629822)
Harbiden tutturuyor.