bugün

görsel
Tüm yoksullar birleşse devrin olurdu.ama bizim yoksullarin birtek cebi boş ama havada şu saçma bir şarki var para bizde filan tam o kafadalar bu halk için ölenlere aciyorum boşuna şehit düştüler bu halka cami yap iki anlamadiği arapca kelime söyle senden iyisi olmaz.ben 30 yaşındayim arapça öğeniyorum.adamlar yillarca ezbere okuyor bir kelime anlamiyor ama onlar allahin sevdiği kul oluyor biz solcuyuz diye adi ateist ulan sen benim inancimi nasil sorgularsin.illa yamyam gibi mi tipe girelim.yok abi yok değmez.sorgulamayan tipten bir halt olmaz.
Umursamıyorum. Üzgün de değilim. Çünkü bana ne?
Çevremdeki birçok insanın girdiği dönem. Hayat Sadece sosyal medyadan ibaret değil.
Beni bilen bilir bunu övünmek için de yazmıyorum. Biraz fazla kazansam o ay hemen bir yere yardım yapardım . Yapardım diyorum çünkü artık yapmak istemiyorum. Bunun depremmiş, seçimmiş vb . şeylerle de alakası yok. Ben insanların içindeki kötülükten yoruldum. insanın insana yaptığı eziyetten. Bu durumun da fakir zengin olmakla alakası yok. Eline azcık fırsat geçenin karşısındakine davranışının adiliğinden bıktım. Ben o yüzden artık kimseyi düşünmek istemiyorum.
güncel Önemli Başlıklar