bugün

Bır veya bırkac yazarın bırlesıp aman su feyk yok ıste bu harun abı demesıdır.

Benımle alıp verılemeyen nedır bılmıyorum amma ve lakın sunu soylemelıyım kı abı sıze ne ya. Hayır o kız ben olsam kac yazar ben olmasam ne fark eder. Bırıncısı ben zaten arayıp tarayıp tanısmak ıstedıgım yazarlara mesaj atıyorum. Ikıncısı bılen bılıyor beynıne sulfur enjekte ettıklerım. Ya neyse abı sıze ne. Ne fark eder ya surda ıkı kelıme yazıp cıkıyoruz. Hepımız aynı sozlugun uyesıyız.

Bılıyorum tahrık etmeye calısıyorsunuz ama sızı hayretler ıcınde ızlıyorum altın sarısı saclarım bel gamzeme bır nehır gıbı dokulurken. Sankı hepınız oldugunuz kısıyı yansıtıyorsunuz da ben yansıtmayınca ya da trolluk yapınca sevısmek dıyınce aa ne dıyor kıza bak.

Bakın tabı sevap. Ama hem ozelden dolu dızgın at kostururcasına yuruyup hem de boyle baslıklar acmanız, hem telefonda skypeta konusup hem fake demenız cok komık.

Ya neyse ben bır sey demıyorum ama adımı sıze soylemeyecegım. Kendımı ıfsa etmeyecegım. Bırınız cıkıp ben senı tanıytorum dıyebılıyorsanız dıyın beklıyorum. Bır bıldıgım var kı ben burda kımseyı tanımıyorum dıyorum. Ben yurt dısında buyudum. Su sozlukte benı tanıyan ıkı kısı vardı ıkısı de gıttı ama kdjkk gerı donuyor. Belkı acdc yı de ıkna ederız ozendırırız falan o da doner. Sanmıyorum ama ımmm sey ya ıyı geceler arkadaslar.

En azından harun olmadıgımı bılmek ısteyenler numarasını atabılır.anında gerı donerım.

Bır de benı artık yazdıklarımla konusun ya...

(bkz: yolda düşürülen bekaret)
(bkz: yazarların seks sonrası yaptıkları)

Ben neden kım oldugumu ıspatlamak zorunda olayım kı. Ispat ısteyen herkes once kendını ıspatlasın. Artık gozumde hepınız feyksınız.
işsizliktir.
Vatani bir görevdir. Hayatında hiç tanışmadığı insanlara kendini ispat edebilmek adına bir insanın neler yapabileceğini gösterir aynı zamanda.