bugün

meltem kocameme and murat kocagot are now friends..

meltem kocameme benim eski sevgili misal. murat kocagöt de eski arkadaşım. şimdi facebook bana iyilik yapan harbi arkadaş kıvamında mı takılmaya çalışıyor acaba?

- hacı bak bişey söyliycem ama hemen öyle kızıp bağırıp çağırmaya kalkma. sakin ol
+ he söyle yiğidim
- meltem'le murat görüşüyolarmış.
+ vay hamunu belini sktiğimin murat' vay! lan biz onun yüzünden ayrılmadık mı meltem'den? vay yüzsüz pezevek vay!
- meltemde de suç var şimdi bilader
+ orspu!

böyle bişey mi amaçlıyor facebook? ama monitörün başındayım, elimden bi iş gelmez ki vurayım ikisini de!

ne pis bi mahalle karısıymışsın sen be facebook! kim ne yapsa, kim ne yazsa anında bana yetiştiriveriyorsun. ev sahibi mutfağa gidince arkasından dedikodu yapan godoş yemekteyiz yarışmacısıyla paralellikler gösterdiğini düşünüyorum bu davranışınla.

bir de gevezesin ki! ağzın durmuyor iki dakka. bi sor ben merak ediyor muyum ahmet'in fotoğrafına yapılan yorumu? bak önceden zerrece merak etmezdim, senden sonra artık bi ihtiyaç haline geldi bu bende. kim ne yapmış, kim kime ne demiş hep merak etmeye başladım.

emel kimle ne oynamış, deli gibi merak ediyorum misal.
facebook mesajlarının altındaki "görüldü" bildirimiyle nirvanaya ulaşmış yapıdır.