bugün

facebookta an itibari ile gördüğüm gruptur.üye toplamak için kullanılan yalanlardan biri olma ihtimali çok yüksek.
--spoiler--
Açıklama:
30 Haziran 2010'da uygulanacak olan aylık 4.99 dolarlık Facebook ücretine karşıyız

arkadaşlar lütfen arkadaslarınızı davet ediniz ne kadar cok kisi olursak okadar iyi olur sesimizi duyuralım
aşşagıdaki kodla 10 sn de onerebilirsiniz

javascript:fs.select_all();

FACEBOOK'TA EK KAZANÇ YOLLARI ARANIYOR

isviçre haber portalı 20Minuten'in sektörle ilgili farklı blog'lardan edindiği bilgiye göre Facebook, sahip olduğu ağ üzerinden nasıl ek kazanç elde edebileceğini planlıyor. Bu planlar arasında ise genellikle kullanıcıya iki farklı hesap sunma seçeneği beliriyor: Kısıtlı erişime sahip ücretsiz bir hesap ve tüm Facebook'a erişim sağlayan ücrete tâbi (Premium) bir hesap. Kullanıcı verilerinin üçüncü kişilere satılması da tartışılan konular arasında yer alıyor.

140 MiLYONDAN FAZLA AKTiF KULLANICISI VAR

Analistlere göre Facebook'un hisse satışıyla elde ettiği 500 milyon dolarlık sermayenin büyük bir kısmı harcanmış durumda. Eğer büyüme oranları durursa peşin para stokları 2009'daki piyasa durgunluğunda tamamen eriyebilir.

Chip'in haberine göre, Facebook 140 milyondan fazla aktif kullanıcısı ile internetteki en hızlı büyüyen sosyal network ağı. Ortalama bir kullanıcının 100 arkadaşı var, günde tahminen 30 milyon resim gönderiliyor. Dünya çapında her gün 200.000'in üzerinde yeni kullanıcı portala üye oluyor.

kazancları yetmio demekki oyuzden paralı yapıcaklarmıs tepkimizi koyarsak üye kaybından dolayı para almayacaklarmış
--spoiler--
budala geyiğidir.
facebook kendisini niye bitirsin salak mı? sorunu akıllara getirmez mi ? *
(bkz: kolpa)
5-10 yıl önce msn messenger için dönen geyiğin facebook versiyonu.

(bkz: msn paralı olacak)
(bkz: BEN DENEDiM OLUYOR)
harika olur. ancak olmayacağını biliyoruz maalesef.
Böyle bir şeyin olma söz konusudur. Olabilir belki de. Ancak hotmail'den alıştığımız saçmalık zinciri facebook'a da yayıldığı için burada da böyle bir olay bulunuyor.
Bu olayın yahoo'ya ve gmail'e bulaşmama dileğiyle.
en azından amele sayısında ciddi manada bir düşüş gözlenir.
buna diyen bunu da dedi;

Bu yazıyı okuyunca 15 kere gözlerini kapat, telefonunu titreşime al ve 30 kere kapatıp aç. eğer bunu yapmassan sevgilin seni arkadaşınla boynuzlayacak. ben yapmadım boynuzladı. yapın nolur. yüzde 100 işe yarıyor. facebook onaylı.
yine popüler konuları kullanarak, mailin mümkün olduğunca yayılmasını sağlayarak, forward'lamadan dolayı mailde biriken mail adreslerini ayıklamak ve daha sonra bunları spam, reklam vs. maksatlı kullanmak isteyenlerin başlattığı yeni bir e-posta zinciri.

yemeyiniz, yiyenleri uyarınız!!!1!!bir!
(bkz: benden heç bi sikim alaman)

ama yine de kolpa haberdir.
(bkz: dibinde kıl görünce diş fırçası mı sandın)
Büyük ihtimal palavra bir haber. böyle bir durum olsa 1 sene öncesinde haberi verilirdi ki bütün üyeler bilgilensin. üye toplamaya çalışanların (ki o kadar üyeyi toplayınca ne geçiyor ellerine, bir türlü anlayamadığım) işi.