bugün

şöyle oldu olay;

facebook'ta arkadaşımın girdiği gerizekalı gruplara bakarken bi tanesi dikkatimi çekti. grubun adı; sigara içmeyen kaç kişi kaldık.

grubun üye sayısı; 177 bin civarında.

sen kalk gençlerin bir hevesle üye oldukları bu grubu hackle. üstüne atatürk düşmanlığı yap. atatürk'e hakaretler et. şeriat propagandası yap. vallahi şaşırdım. grupların böyle hacklendiğini bilmiyordum.

kemalizm'den ne kadar hazzetmesem de bunun gibi komik ve kinci bir tutuma karşı olduğumu söylemeliyim. neredeyse bir asır önce yaşamış bir insana nefret beslemek ve onun kişiliği ve inançları üzerinden karalamaya çalışmak komik.

http://www.facebook.com/g...d=500215478.2180612442..1
(bkz: bu da böyle bir anımdır)
gerçekte laf edecek güçleri ve hadleri olmadığından alavere dalavere ile insanları atatürkçü grup diye kandırıp sonrada grupun adını değiştiren kepaze zihniyettir.söylenecek söz Allah akıl fikir versinden başka bir şey değildir.
(bkz: facebook vatanseveri)
muhtemelen haklarında suç duyurusu bulunulsa dahi bi bok olmayacak insanlardır. sen 177 bin kişilik bu grubu hackliyorsann hukukla alakalı önlemleri de almışsındır herhalde. o kadar mal olduklarını sanmıyorum. ayrıca klavye delikanlılığına bu kadar takılmamak lazım. sözlüklerde de yazı yazan bir çok kişi klavye delikanlılığı yapmakta.
(bkz: grup hacklemek)*
(bkz: o çocukları)