bugün

giden gidemeyen parası olan olamayan hatta 800 tl maaş alan insanları bir kenara bırakarak konuşuyorum zira tatil insanın canının çekebileceği bir olay değil hatta hiç gitmemişse hiç sorun yoktur. benim aklımı kurcalayan nasıl bir zihniyet en güzel en özel anlarını bazen rakı sofrası bazen de havuz başındaki fotoğraflarını zar zor hatırladığı onlarca insana açık etmek ister ki? sanane ulan benim kaldığım otelden yemek yediğim restorandan. insanlar kendilerini reklam etmekten neden bu kadar hoşnut oluyorlar.
düşüncesiz insandır. sor bakalım bütün arkadaşların gidebiliyor mu?

görsel
gösteriş meraklısıdır.
canım merak etmiyoruz.
bir de bunların bacak ve deniz fotosunu çeken türleri vardı umarım bu sene yine hortlamazlar.
Ebesi değersizdir. * siktirsin gitsin tatilini yapsindir millete nedir ki efenim yani? Napak yani?
Allahsızın evladı.
görgüsüzdür. insan niye tatilde olduğunu elaleme duyurur ki. tatildesin işte daha neyin havası bu ki.
çok ilginç insanlardır.
buna benzeyen bir başka versiyonuna arkadaş listemde mevcut.
yamaç paraşütü yaptığını her ortamda vurgulayan, iphone'uyla gezen, yere batsın kapitalizm diyip en marka şeyleri giyen, sinema salonundan fotoğraf paylaşıp "siz televizyona gelmesini bekleyin fakirler" yazan şahsiyet
(bkz: başkası adına utanmak)
eminim ki tatile gittiğini bas bas bağıracaktır.
onlar aramızda. onlar heryerde...