bugün

biraz ağır abla, biraz artisttir. böyle ara sıra sağlam grup şarkıları paylaşır. fotoğraflarını beğenen çoktur. kendisi her şeyi beğenmez, her şeye yorum yapmaz. arada gelip bir videonun altına gülücük koyar. kedi canını senindir.
KENDiSiNi evirip çevirecek çok taliplisi olduğundan vitrine çıkmayı gereksiz bulan kızdır. kilo alır, bacağı kopar, yüzüne kazzap atılır, o zaman online'dır bak.
artık ayar olmuş kızdır sırf resimlerine bakıpta muhabbete girmeye çalışanlara kıl olmuştur. dış görünüşe önem verenlere önem vermiyor olabilir.
Girişimciliği yerine gözlemciliğini ön plana çıkmış kız modelidir.
apaçilerden korunmak için en güvenli yolu seçmiştir. ha bir de bunların ağır abla versiyonları vardır, onlar dünyadaki tek verebilecek olanın kendisi olduklarını düşünürler dolayısıyla 3 milyar erkeğin peşlerinden koştuklarını düşünürler. onlara yazık işte mesela.
içinden geleni yapıyordur. ama sırf güzel olduğu için ve 'erkeklerin bana sarkmasından bıktım' diye yazmamak gibi bir düşüncesi varsa kezban görünümlü kaşardır.

tanımadığın her insanı neden ekliyorsun?
tanımadıklarından gelen mesajlara cevap vermek zorunda değilsin. mal mısın afedersin. bu kız güzel ben bunu nüfusuma alırım diye atılmıyor o mesajlar. denk düşer de geri dönersen ne ala, dönmezsen umurunda mı herifin. başka kızlara mesaj atar. kezban taklidi yapmaya gerek yok.
artisttir. insanlara biraz da olsa yüksekten bakar.