bugün

insanı arkadaş ortamında küçük düşürücü bir durumdan kurtarmak olarak tanımlayabiliriz bu durumu. şimdi vurucu, karizmatik ve baby face bir birey olarak 2500'ü aşkın feyss arkadaş listemi zaman zaman güncellemek durumundayım. arkadaşlık talebi gönderen çoğu kişiyi seçici davrandığımdan dolayı elesemde zaman zaman bazı loser ve zavallı tipler gözden kaçabiliyor.

dedim ya 2500 kişiden fazla var listemde. çevrem geniş olduğundan haftada 500'e yakın arkadaşlık talebi alıyorum. her yeni girdiğim ortamda onlarca kişiyle tanıştığımı düşünürsem benim gibi social ve hot bir bünyeye az bile. neyse, bugün akşam saatlerinde arkadaşlardan ayrılıp eve geldiğimde biraz komik feys videoları izleyeyim, biraz da feys okey de takılayım dedim. bu sırada yeni gelen talepleri inceliyorum tabi. aradan kısa bir süre geçmeden bir özel mesaj aldım tolga adlı şahısdan. tam tanıyamadım kendisini ama sima olarak yapancı değildi. naber kanks, görüşelim bro call me yazmıştı. profile sayfasını biraz incelediğimde 1 mutual friend yazısını görünce garipsedim. friends bölümünde sadece 24 arkadaşı olunca hasssiktir yaaa demem bir oldu. ulan dedim benim böyle bir ezik, loser bir tiple ne işim olur. kendisinin yazdığı mesaja cevap vermediğim gibi direk arkadaş listemden sildim kendisini.

yani şimdi bizimde belli bir karizmamız, ortamımız var. çıkıpta biri bir gün senin listende toplam 24 arkadaşı olan birini gördük ne ayak diye sorsalar ne cevap vericem? bundan sonra 250 arkadaşı olmayanları bile listeme katmamaya karar verdim. beter olsun loserlar.

enjoy herkese.
facebook a yeni katıldığından, 2 ay sonra arkadaş listesinde kendisini sikerteceğinden yapmaması gerekir.
(bkz: kip drordy)
+kanıtlar neyi gösteriyor?
-cool adam'ın işi olmalı...
+hmm..
az ve öz arkadaş isteyen birine zavallı değil, aslan denmelidir.

(bkz: facebook ta 125 arkadaşı olan seçici insan)
facebookta 2500'ü aşkın arkadaşı olmak hiç arkadaşı olmamak demektir. çünkü bir insanın o kadar arkadaşı olması mümkün değildir. önüne geleni eklemiştir yani. eğer facenizde 150- 200 civarı arkadaşınız varsa seçicisinizdir sadece arkadaşlarınızı eklersiniz ve bu da asıl olması gerekendir. bu durumda zavallı ile seçici insanın ayrımını birdaha yapmak gerekir.
Düşene bir tekme de senin vurmandır. *
önüne geleni eklemedi diye silinen insandır.
olm sen bildin kötü yola düşmüşün her hafta 500 kişi tanıosan, dikkat et kendine.
(bkz: facebookda kaşar olmak)
önüne gelenle arkadaş olan gerizekalının yapacağı iştir.
çokluğun içindeki hiçe dönüşmenin daha zavallı bir durum olduğunu bilmeyen insan eylemidir. o listelerde senin varlığın bile unutulur.
(bkz: Cool adam a özenen yazarlar)
Özgün olun yahu.