bugün

facebooktan çıkmak için yeterli bir sebep olacak olan sonuç.
(bkz: sana kabaran bişey var)
(bkz: sabah sabah kabartmak)
bir kızın not defterinden:
- arkadaşımın arkadaşına ekleme göndereyimde eklerse listemdeki erkekler daha çok kıskanırlar.
- listem kabarırsa listemdeki erkeklerinde bana karşı bişeyleri kabarır.
bir erkeğin not defterinden:
- listemi kabartayımda abazan olduğum belli olmasın.
kişinin sadece yüz asinalıgı olan kişiyi seni eklemesinden sebep olabilecek klasik facebook olaylarından birisidir.
popüler bir insan veya ünlü iseniz çok normal bir hede.*
(bkz: az olsun öz olsun)
(bkz: facebooktan büyük Allah var)
yonjadan yadigar, dayı-yeğen ilişkisi. *
eski sevgiliyi kıskandırmak için yapılan eylem olabilir. nedense bir halt yapıldığı düşünülür. eski sevgilinin de aslında umrunda değildir çoğu zaman. zaten içinden geçireceği kıskanmak değil, vay kaşar mış / vay abazanmış diye düşünür insan. * * *
SIRF LiSTEM KALABALIK OLSUN DiYE TANIMADIĞI KiŞiLERi EKLEME OLAYIDIR.
kendi paylaştığı bağlantıyı beğenen tipleri de içine alan bir tarikat olsa gerek bunlar. aynı tarikat üyelerinin; kendisinin doğum gününü facebook'tan takip edip, tüm tebrik ve iyi niyet dileklerinde bulunan kişilere topluca ertesi gün durum güncellemesinde teşekkür ettiği görülür. sevgi pıtırcığı bu insanlara tebrik mahiyetinde çektiğiniz sms cevapları ise "kardeşim kontörüm yoktu cevap yazamadım, teşekkür ederim" şeklinde yine facebook mesaj aracılığıyla olur.

üniversitenin ilk yılında; yıldızı bir türlü barışmayan ve senenin sonunda bildiğin tekme tokat kavga ettiğin adamın karısını ne diye eklersin bre öküz. bu kadar eziklikten nasibini almamış, göründüğünden çok farklı görünmeye çalışan, kendinden söz ettirmek için götünü bile siktirmeyi göze alabilecek birisiyle mi arkadaşlık yaptım lan ben 7 sene? olm ben o çocukla sırf sen kavga ettin diye konuşmadım. 7 sene onun hakkında ileri geri konuşmalarını dinledim lan ben. şimdi bu yaptığın ne bre sığır, bre gafil. sildim lan seni göt oğlanı. ara şimdi beni niye sildin diye.
ya gerçekten çok çevresi vardır bu kişinin ya da önüne geleni ekleyen çok çevresi olanlara özenen tiplemedir.
ikinci durumda beyin denen organda bi hasar olması muhtemeldir.
analizi yaptıktan sonra koşarak uzaklaşınız.
facebook un önerdiği tüm arkadaş olma ihtimali kişileri onaylamaktır.
Hayır; Kabartsan ne olur kabartmasan ne olur. Sosyal Paylaşım sitelerini amacına uygun kullanın kardeşim. En sinir olduğum tiplerden bir tanesidir.