bugün

Bu gerizekalı insan güruhunu hala anlayabilmiş değilim efendim. minik fotolar yükleyip, üzerine kâh kişisel gelişim kitaplarından arakladıkları, kâh 5. sınıf türk dizilerinden toparladıkları, kâh komşu kızı veya dershane arkadaşından duydukları, manalı sözleri iliştiren tırt şahsiyetlerdir. ne ayakkabılarını bağlayabilecek kabiliyette, ne de karşısındaki kişiyi algılayabilecek ferasette olmayan bu mal arkadaşlarımız, ruhsal masturbasyonunu facebook sayfaları ve msn iletilerine taşıyıp, üzerimize boşalırlar adeta.

kendisini aldatan lavuğa 3 sene katlanıp, istemediği halde sırf ayrılmasın diye defalarca zorla anal sex yapan salak, en neticesinde götüne tekme yedikten sonra bir hafta ağlayıp, toparlanmanın akabinde şu cümleyi sanal aleme neşretmiştir.

"Gidene kal, demek acizlere, kalana git demek ise şerefsizlere yakışır...!" * *

veya sosyal ortanmda tutunamamış bir gerizekalı, insan ilişkilerinden aldığı darbeleri "herkesin etiket oldugu bir yerde fiyatı herzaman biz keseriz" cümlesini iletilerine yazarak absorbe eder. * *
işte efendim bu tip gerizekalılar olaylar bittikten sonra tatmin amaçlı bu tip yazıları sanal ortamdan yayarak, kendilerini iyi hissederler. yazdıkları her kelimeyi dünyanın geri kalanı büyük bir özenle okuyup "vay bee. helal olsun valla.. ne karakterli, ne delikanlı şahsiyetmiş!" dediklerini düşünerek, intiharı ötelerler.

işte o yazılardan birkaç örnek daha veriyorum:
--spoiler--
kız diye önem verenin.güzel diye kaşar sevenin.para diye dost satanın.kral olsa tahtını.mafya olsa mekanın...

gidene kal demek ZAVVALLILARA kalana git demek TERBiYESiZLERE dönmeyene dön demek ACiZLERE hak edene yol vermek bize YAKIŞIR serefim namusum için yasarım yaşamak için ÖLDÜRÜRÜM ya sustururum adım ezenla BAŞLADI EZANLA BiTER isteyene degil alayına gider kimine göre krlım kimine göre YALANIM..... RAHAT OLSUN HERKEZ ADAMINA GÖRE ADAMIMMMMMMMM
--spoiler--