bugün

facebookta sohbet kısmına tıklamadığımız taktirde görüldü uyarısı çıkmamasından dolayı mesaja cevap vermeyi daha kolay erteleyebilirken, whatsappta uygulamaya girer girmez son görülme tarihinin çıkması gelen mesajları mecburen cevaplamaya sevk eder. whatsapp son görülme daha can sıkıcıdır.
(bkz: şeref sen geçen gün ne yaptığını biliyorum)
bazen büyük sorun yaratanlardır. ilişki bile bitirebilir bunlar.
Facebook goruldu kesinlikle solda sifir birakir whatsapp son gorulmeyi. Facebookta alakali alakasiz herkes yazabilir ama whatsapp telefon numarasiyla baglantili oldugu icin ve telefon numarasi da herkeste olmadigi icin cok problem yaratmaz bence.
çok sevdiğin insan mesajını görmesine rağmen cevap vermiyorsa onu öldürmek caizdir.
insanı " görüldü şimdi yazmazsam ne düşünecek " , " dur dur acma mesajı görüldü yazmasın dur yukarıdan bakarım" gibi her türlü engeli aşmaya yönelik insan beyninin cözüm üretmeye calıştıgı gereksizliklerdir.
işte bunlar hep ara bozmak icin.
çekerim tetiği vururum hepinizi lan.

sinirim bozuldu amk, bana yazmamıştı onu hatırladım şimdi mına koim ya.
amca çocuklarıdır.
ikisini toplasan son girdiği entry zamanı etmez.
ikisi de 'istihbaratımız sağlam dikkat edin' mesajı verir.
teknoloji tamam güzel, olamadan olmuyor ama bu kadar da olmaz ki. yaa belki sana cevap vermek istemiyorum. belki sana küstüm. sana gıcık oluyorum. en kötüsü de ordasın biliyorum, neden yazmıyosun mesajının gelmesidir. yeter yaaa.