bugün

her gün 2-3 şehit haberi ; bugünde 5 şehit haberi. yeter artık, gönderin bombalasınlar. şu hdp li vekilleri de alın tıkın kodese artık.
dünya kamuoyu benim insanımdan değerli mi? yeter artık. o zaman tankla yerle bir etsinler ama etsinler.
Seçimden önce süriyede cuma namazı klanlar şimdi 7 vilayete özel askeri birlikler ile zor giriyorlar. 'kendi illerine'
Seçimden önce cudi dağında mangal yapan halkı gösteren yanlı basın şimdi sur cizre ve bir çok ili göstermekten acizler.
Seçimden önce kendi uçak fabrikamız vardı şimdi normal arabayı ötv sigorta ve anasının bilmemneyi kadar vergi güzünden alamıyoruz.

Ama ben mutluyum gelirim sağlam ödeyebiliyorum bu gerizekalı halka iyi oluyor.
masum filan olanlar ayrıldı oralardan. arada kalanlara süre. gitmeyenler zaten pkk lı. bu olaya üzülmeyecek türkiye de % 70 lik kesim var. artık bıçak kemiği deldi geçiyor. bunu yaparken aynı zamanda pyd ye de baskın yapılırsa tadından yenmez.
bakıyorum da herkes ne güzel yazıyor. tabi kendi gitmeyecek ya oraya savaşmaya. asker gidecek ya. yazın yazın.
Ermeni soykırımında olduğu gibi yalanlarsınız zaten, çok başarılısınız bu konuda.

Hâlâ yakalım yıkalım diyen andavallar, Ateş var orda benzin döküyorsun döktükçe döküyorsun sonra elin yanıyor. Elim yandı deyip biraz daha benzin döküyorsun aptal mısın acaba? Bir otur düşün bu yangın neden var neden sönmüyor neden gittikçe alevleniyor? insan öldürülmesi için hiçbir şey bahane olamaz ama ölüyor işte sen yakalım dedikçe ordan 10 senden 5 gidiyor.

Daha ne kadar başkasının kanıyla delikanlılık yapacaksınız? Barış ulan barış.

Barışa susadık diyoruz kan veriyorsunuz. Asker yoruldu gerilla yoruldu polis yoruldu dağlar yoruldu, ölüm yoruldu. Yeter bombalamayın yeter asıp kesmeyin.

Barış.
Gerilla diyen orospu çocukları var sen önce teröriste terörist demeyi ogren.
Nerde o günler böyle dirayetsiz siyaset varken.