bugün

Samanyoluhaber.com internet sitesinin haberine göre (Resmen dedikodu gibi haber. Ses kaydı yok.
Video yok.)

CHP'li Mahmut Tanal: Bir yere mahkemeye gittim. Duruşma salonunu sivil polisler doldurmuştu.

AK Parti'li Mehmet Metiner: Sivil polis olduklarını nereden anladınız?

CHP'li Mahmut Tanal: Üzerlerinde yelek vardı.

CHP'li Hüseyin Aygün: Sivil polis oldukları yüzlerinden anlaşılıyor. Çünkü insandan çok eşyaya benziyorlar.

Basın mensupları ve bazı vekiller: Eşek mi dediniz, eşya mı?

Hüseyin Aygün: Hayır eşek demedim. Eşya dedim arkadaşlar. Eşek en azından işimize yarıyor. diyerek sözlerine açıklık getirdi. Aygün'ün yanında oturan BDP'li Ertuğrul Kürkçü Aygün'ün sözlerini destekleyip uzun süre güldü.

Yanisi Habere göre Aygün polislere Eşekten daha faydasız diyor.

Eşekler suçsuz yere adam dövmezler. Ve milleti Jop manyağı, Biber gazı manyağı yapmaz.

Eşekler karakolda işkence ve tecavüz yapmaz.
haklılık payı olan önerme lakin genelleme yapmak yanlıştır.
eger dogruysa bir esyanin cumle kurmayi ogrenmesi bir eseginde ona destek vermesidir. Vatan hainligidir, devletin her polisini eskiyalikla suclamktir. Ayiptir.
başı sıkıştığı zaman eşek eşek diye yardım istemesini dilediğim adamın saçması. birgün işi düşer alır eşşeğin birinden jopunu...
günümüz polisleri için güzel bir örnek, iyi polis atrık sadece (bkz: arka sokaklar)'da.
dağdaki teröriste "iyi çocuklar" diyebilen chp'nin kürtçü milletvekili hüseyin aygün'den beklenebilecek bir hezeyândır.

bu tip insan müsvettelerinden milletin meclisinde mevcut ise, siz bir de ülkenin genelinin vaziyetini düşünün. götleri tehlikeye girince o "işe yaramaz" dedikleri polislere sığınmayı bilirler ama...

hey gidi ata'm hey... gör bak da kurduğun parti ne hallere geldi. içinde zihin ishali eşkiyaların bulunduğu bir gereksizler sürüsü...