bugün

koşulsuz katıldığım kampanyadır. "saygı duyuyorum" cümlesi birçok yerde gerçekten saygı duymayı değil, "aslında senin gibi düşünmüyorum, benim düşüncelerim tamamen ters" demenin az kırıcı versiyonu olarak kullanılıp geçilir. bir eşcinselin bu tercihini yaşaması ne kadar normalse aynı şekilde düşünmeyen insanların da bu fikirlerini dile getirmesi o kadar normaldir. "saygı duymuyorum" demek de "bütün eşcinseller cezalandırılsın" demek değildir. "bu olayı tasvir etmiyorum, bana göre yanlıştır" demektir ki bu konuda islamın her kaynağı referans alınabilir.
yanlıştır. eşcinsellik sonuçta bir hastalıktır ve bu hastaların tedavi olmasına yardımcı olmalıyız.
kanal d, ntv gibi kökü muhtemelen dışarda yayın organlarının eşcinsellik denilen hastalıklı yapıyı legalize etmek,bunu yaygınlaştırmak için sürekli dizilerinde uyguladıgı kampanyadır. tutmadıgını gördüler şimdi bunun yanında tecavüz, para karşılıgı sex, küçük yasta sex gibi konulara girdiler, sanıyorum merkez medyayı orospu çocukları yönetiyor olabilir...
genelde sempati duyanları veya destekleyenleri gördüğüm zaman çok ciddiye almam. oğlunuzda homo olur inşallah der geçerim. zaten hemen hepsi o zaman hım cım etmeye başlarlar. insan nefisine vuracak önce azizim.
dna yığınlarının katıldığı kampanya.

faşizm sadece ırkçılıkla değil bu şekilde de oluyor. isterseniz toplayıp yakalım hepsini.

nasıl olsa siz, sizden olmayanları yakanların fikirsel hastalığısınız.

ben de dna yığınlarına saygı duymak istemiyorum.
lezbiyen kızlara aşık olup ulaşamayınca belki katılırım dediğim kampanya.
bu kampanyayı destekleyenler organize olup bu isteklerini pankartlara yazarak büyük şehirlerin meydanlarında eylem yapmalı bence. bizde izlemeye gidip şu dünyada ne salaklar var diyerek eğlenebilelim.
eşcinsellere duyacağımız saygıyı yaşlılarımıza, engellilerimize, bu vatan için insanlık için bir şeyler yapanlar için duymak istiyoruz kampanyası benim için daha makbul bir kampanyadır.
ben herkese saygı duyarım abi. eşcinsellere de, eşcinsellere karşı olanlara da. *
abi siz cidden hastasınız.

kiloyla mı satılıyor lan saygı.

engelliye de duy saygıyı, emekliye de , fakire de, eşcinsele de. sanki günlük kota sorgusu var.

"ayyyyy ben günlük saygı kotamı doldurdum"... siz ne içiyorsunuz lan. birine duydunuz diye diğerine duymayacak mısın.

özetle ezilen, hor görülen, haksızlığa uğrayan herkesin ırk, dil, din, tercih ayırmadan yanındayız.

tanım yaptık yukarıda.