bugün

yok değildir. ama aşağılamamak gerekir.
Allah öyle yarattığı kulunun hesabını kendisi alır. kimseye laf düşmez.

bu yazardan hiç haz almam, her zaman eşcinselliği gözümüze sokması baydı ama,
burada mantık doğru, üslup yanlış.
eşcinselleri aşağılayan herkesin bir tanrıya inandığını kabul etmektir. oysa, sanmıyorum böyle olduğunu. allaha inandığı halde eşcinsellerden hazzetmeyenler de vardır, atesit homofobikler de.

genellemeler yanlıştır.

öte yandan, siz de haklısınız. ne zaman aşacağız biz bu engelleri?
aristo mantığı dahi en saçma mantıktır efendim. tanrının istediğini değiştiren eş cinseller suçsuz lakin onlarla dalga içen zat-ı muhteremler suçludur bu durumda. Allah eş cinseli eş cinsel olarak yarattığını sanmak sanırım en büyük cahilliktir. her tercih bir vazgeçiştir. bu mantığa göre allah hırsızı da hırsız olarak pezevengi de pezevenk olarak yaratmıştır. onları aşşağılamak allah ı aşşağılamaktır. açın ulan mapusları !
"lût'u da (peygamber gönderdik). kavmine dedi ki: “sizden önceki milletlerden hiçbirinin yapmadığı fuhşu mu yapıyorsunuz!” / “çünkü siz, kadınları bırakıp da cinsel tatmin için erkeklere yanaşıyorsunuz. doğrusu siz taşkın bir milletsiniz.” / kavminin cevabı, “onları (lût ve arkadaşlarını) memleketinizden çıkarın! çünkü onlar fazla temizlik taslayan insanlar!” demelerinden başka bir şey olmadı. / biz de onu ve karısı dışındaki aile fertlerini kurtardık. karısı geride kalanlardan (kâfirlerden) idi. / ve üzerlerine dehşetli bir yağmur (taş) yağdırdık. işte gör günahkârların sonunun ne olduğunu!" (a'râf:7/80-84

"(azap) emrimiz gelince oranın altını üstüne getirdik. üzerine de rabbinin katında işaretlenmiş pişirilmiş balçıktan taşlar yağdırdık. bunlar zalimlerden uzak değildir." hud 82-83 (Bahsedilen azap lut kavmiyle ilgilidir.)

insanlar bütün seçimlerinden sorumludur. Bu ateizmde dahi böyledir. (bkz: heidiger)Ayetlerde yukarıdadır. Bu tür luciferyan önermelerle bi yere varılacağını sanmak, kendini "herşeyi sadece ben bilirim" sanmakla eşdeğerdir.

Ayrıca lut gölüyle ilgili bi kaç manidar bilgi;

*Dünyanın en alçak yerindedir.
*Çok pis kokar (isimlerinden birinin türkçe karşılığı fena kokulu göl)
*içinde canlı yaşamaz etrafında da çok az bitki vardır.

Edit:Ayrıca dsmv 4 te öngörülen durum eşcinelliğin seçim-tercih olduğudur. Seçim-tercih meselesini doğuştan böleydim diye öne sürüp sonra da bu hastalık değil seçim demek ne kadar da çelişkili? öle değil mi. işine gelince Allah suçlu gelmeyince bu benim seçimim hastalık değil.
(bkz: niye evrimi değil)

belki de maymunların genlerinde vardı bu olgu!

ayrıca;

hırsızları aşağılamak kimi aşağılamaktır?

yapmayın beyler, kadın denen yaratığa arkanızı dönerseniz, onun intikamı hiçbir şeye benzemez!
iyi güzel de, bir aşağılamak vardı ona noldu?
Allah kimseyi eşcinsel yaratmadığından dolayı tamamen yanlışlarla dolu önerme.

Aynı kimseyi katil, hırsız, tecavüzcü, alim, iyi yaratmadığı gibi. Bunlar insanların kendi tercihleri. Zaten kendi tercihleri olmasa idi, ortada bir imtihandan bahsetmek haksızlık olurdu.

Eşcinsellerin yanlış bir yolda olduğunu bilmek ama onlara yanlış yapmamak lazım. Pek çok insan gibi onların da bir takım sebeplerden dolayı bunun gibi bir takım yanlışları olabilir. Düzelmeleri için dua etmek lazım.

Ben halimden memnunum, sorgu sual tanımam diyenden de uzak durmak lazım. Mazallah kendi götünü s.ktiren sana neler yapmaz...