bugün

üzüldüğüm kadınlardır.

çünkü bu kadınlar ki her gittiği normal barda tecavüze uğramış, kapının önüne atılmış kadınlardır. sonra tüm bunlar yetmiyormuş gibi bir de dışarıda tinercilerin tacizlerine uğramış, yırtık pırtık elbiselerle evine doğru gitmeye çalışırken de bir sürü buna benzer aşağılık hareketlere maruz kalmış kadınlardır.

yine bu kadınlar asla ilgi çekmek isteyen kadınlar değillerdir. tek amaçları kimsenin farkında olmadığı(!) gay barda gönüllerince eğlenmektir.

ben de zaten normal barlarda oramı buramı sıkıştıran tacizci kadınlardan bıktığım için lez barlardan çıkmıyorum. bi güzel oluyor ki. hem kimse sizden haberdar bile olmuyor oralarda ey benim gibi tacizlerden bıkmış erkekler. haydi, bırakalım bu tecavüzcüleri sap gibi barlarda birbirlerini siksinler ve hepimiz gay barlara, lez barlara akalım. hayvan herifler mahvettiler istanbul'u.

edit: bu bir genelleme değildir. "üzüldüğüm, ilgi manyağı kadınlar"ın acı dolu bi hikayesidir.
(bkz: adil olmayan amcuk paylaşımı ve doğurduğu sonuçlar)
bazen lezbiyen olan kadinlardir. her horoz kendi çöplügünde mantigi.
kız kıza eğlenmek ve aynı zamanda ateş isteyen, tanışmak isteyen, dibinde gözlerini dikip bakan insan görünümlü azmış hayvanlardan uzak olmayı isteyen kadınların yaptığı eylemdir. lez-gay karışık değilse ve "damsız ancak gay bara girerim kızlar da varmış" diye ağzından köpükler çıkan abazanlar tarafından keşfedilmemişse çok eğlencelidir. kız arkadaşlarla toplanılıp hiç rahatsız edilmeden gönlünüzce dans edip eğlenebilirsiniz. birbirinden yakışıklı dansçıların şovları da bonus olur.* *
kız kıza eğlenmek isteyip, hıyar tarlasında eğlenmek isteyen kadınların da yaptığı bir eylemmiş. az önce haberlerde söylediler. erkek erkeğe eğlenmek isteyenler içinse sokağa çıkmamayı önerdi haber bültenleri. orak ve çekiçle idare edeceklermiş.
dj den gaybana geceler atlı eserin coverini ister.
(bkz: love dance point)
(bkz: otherside)
(bkz: twenty)
(bkz: barbahçe)
(bkz: xlarge)
o da gay dir. gaylik erkeklere mevhum bir özellik değildir. aslında eşcinselliği ifade eden bir idiomdur. (bkz: tomboy)
(bkz: hande yener)