geleceğin öğretmenleri olabilecek durumda olan yazarlardır. ihtiyaç akademi yayınları ile yakında haşır neşir olacak olan yazarlardır.

edit: yazmayı unutmuşum. "ben"imdir.
en ezik fakültede okuyan yazarlardır. (bkz: ben)4 yıldır nefret ettim. mezun olsam da siktir olup gitsem, daha öğretmenlikle ilgili hiç bir şey okumasan görmesem ve o mesleğin yakınından bile geçmesem diye bekliyorum. ayrıca öğretmenlik kek yeaa" diyen herkesin amına koyım.
(bkz: ben)

Kız sayısı açısından bakarsanız boldur.
Benimdir. Lakin keşke bulunmasaydım be gülüm. Tanıdığım insanlara bakıyorum sohbetleri hiç çekilmeyen cinsten, espiri seviyesi yerlerde, hocalar desen ayrı bi alem, bunlar yetmezmiş gibi son sene kpss denen saçmalıkla uğraş dur.
uludağ üniversitesinde okumuşsa görükleden mavi dolmuşlara binip birazda yürümesi şarttır. yıllar önce böleydi şimdisini bilemem.
gelecek nesil ellerinde olduğu için önemini bilip buna göre kendilerini yetiştirmeleri gereken öğrencilerdir. bende eğitim fakültesinde okuyorum ve bölümümü çok seviyorum. sevmeyen istemeyen gelmesin arkadaş. sonra sevmeye sevmeye öğretmenlik yapacak gelecek neslin ilmiyle irfaniyla oynayacaksiniz.
görüklede olanlar mesaj atarlarsa süprizim var.
11. entry sahibi yazar dostumun bu lafları yarın girecek olan sınavdan ötürü dediğini biliyor ve çok konuşmamasini öneriyorum. formatın da içine ettim he.