bugün

1) orada ıslıklanan ezan diil polistir.
2) malum şahıs bu konuşmayı yaparken de ezan okunmuş, ve maolum şahıs konuşmasına devam etmiştir.
3) türkiye´de 110 bin cami vardır, bodrumda da var etiler de de, marmariste de, kaş´ta da, hiç kimse hiçbi zaman ezanı ıslıklamaz.
4) malum şahıs gene dini kullanarak mağdur edebiyatı yapmaya çalışıyo.
5) malum şahıs anket sonuçlkarından paniklediği için bunu yapıyo, direkt dinle hiçbi alakası olmadığını, bildiğin din tüccarı olduğunu bu sayede gayet de açık bir şekilde kanıtlıyo.

bu oyunlara gelmeyiniz. "yeryüzünde insanlar arasında fitne çıkarandan daha zalim kim vardır?" ayetini hatırlayınız.
Polisi ıslıklama ve protesto 19:39 da başlıyor, yatsı 20:28 de okunuyor ve devam ediyor o sırada protesto olay bundan ibaret. Salaklığın lüzumu yok.
yani diyosunuz ki, binlerce kadın orada 20 28´de "ezanı ıslıklıyoruz" demesinler diye ıslık çalmayı kescekler öyle mi?...siz hiç bi yürüyüşte bulundunuz mu?...bulunmadınız, orası belli.

oradakiler ezanın okunduğunu farketmemişlerdir, bile.

siyasal islam ayağına uyduruyosunuz.

haklı olabilmeniz için etiler de kadınların tam ezan saatinde toplanması, ve tam ezan okunurken ezanı ıslıklamaları lazım....bak...o zaman inanırım işte size.

hani var mı öyle bişey? şmdiye kadar olmuş mu?...dün oldu mu mesela? ya da bugün olacak mı?...

bodrum da oldu mu? alanya´da marmariste oldu mu?- bu tayfa tatillere hep oralara giderler diye buraları yazıyorum- hani hadi bakiim kadınlar öğlen ezanı vakti caminin önünde toplansınlar tam ezan okunurken ıslık çalıp çığlık atmaya başlasınlar...öyle bişey türkiye tarihinde oldu mu?...

olmadı di mi?... olmadı !!...

bırakın bu "mağdur edebiyatı" ayaklarını...

o ayaklar koktu artık dostum.
islam'a ve müslümanlara düşman olmak. Biride fitne çıkarmayın demiş. Ellerine o pankartları bizmi verdik.o pankartları müslüman,edepli insanlar taşırmı. Bağ benim belletirim am benim dillstirim pankartını utanmadan taşıyanlar ezanımı ıslıklamayacak.
Sözlükteki bütün solcular savunmaya geçmiş. Bu millet sizin ne olduğunuzu biliyor zaten. 15 temmuz'd cami basıp müezzin dövenler,kadıköy'de selayı ıslıklayıp tankları alkışlayanlar,bugün vatan hainleriyle ortak seçime girenler siz değilmisiniz.
görsel
Size bunun gibi onlarca haber bulurum.siz bu ülkede camileri ahır yapan,ezanı türkçe okutan zihniyetsiniz.siz bu ülke insanının inancına düşmansınız. Seçim zamanı yalandan müslüman olmayın.
Hala konuşurken müslümana dinci,yobaz,gerici deyip ezanı savunuyorsunuz.
Rahmetli erbakan'ın dediği gibi
Hadi oradan,domuz uşakları sizi.
görsel
Görsel bu.
Bu mağdur edebiyatı ne zaman bitecek? Herif yalan olduğunu itiraf etti ya. Amacınız ne sizin?
https://odatv.com/ezani-i...ki-gosterdi-11031941.html
Benim asıl merak ettiğim orada ve "rte show" da ne olduğunu anlamayacak kadar aptal mısınız, yoksa herşeyi domuz gibi anladığınız halde salağa yatacak kadar karaktersiz mi?
Bir yalan söylüyorlar.

Videolarla ezanın ıslıklanmadığını kanıtlıyorsun.

Zerre utanmadan olmamış olayı hala olmuş gibi gösteriyorlar.

Ezan için hassasiyetin kadar yalan için hassasiyetin olsun be utanmaz!!!
bu ne dir ?

https://www.youtube.com/watch?v=4DJ5YxbFAPM
istanbul‘ da yürüyüş yapan bayanların, polisler tarafından durdurulmalarını protesto etmek amacıyla çaldıkları ıslık, iktidar tarafından allanıp pullanıp piyasaya sürüldü. Halbu ki bu yürüyüşü yapan bayanlar, ezan başlamadan önce ıslık çalmaya başladılar ve aynı esnada okunan ezanı duymadılar. Bunun böyle olduğunu yandaş Fatih Tezcan bile söyledi. siyasi iktidar, ıslık olayının ezanı susturmak için olmadığını ve ıslık çalmanın ezan okunmasından önce başladığını çok iyi biliyor. Oylarının düştüğü bugünlerde seçim arifesinde her zaman olduğu gibi gene mağduru oynamak zorundalar!
bakınız aynen şöyle ıslıklandı ezan .

https://www.youtube.com/watch?v=4DJ5YxbFAPM
ay bi sus beee ağlama artık yeter.