bugün

sözlüklerde ve twitter'da bolca bulunan saftır. bunlar 2011 genel seçimleri öncesinde internet üzerinden anket düzenleyip chp'nin oy oranını yüzde 50 civarı çıkarmışlardı. seçim sabahı ise yüzde 21 ile karşılaştılar. asldhakldjhak komedi yemin ederim. evet.
aksine oy kazandırmıştır ne yazık ki.
beni de güldürmüş piçlerdir.
(bkz: güldürdün piç)
zamanında türkiye genelinde yapılan cumhuriyet mitinglerini akla getirir. kalabalık bir toplum görünce, biz bu adamı oradan indiririz diye gaza geliyoruz.

bukadar insan bizim partiyi kesin iktidar yapar deriz ama seçim zamanı gelince gerçekten %50 in evlerde sakin sakin seçim zamanını beklediğini görür, ve o mitinglerde çoğunluk olarak gördüklerimizin yalnızca %25 olduğu anlaşılır.
mükerrer oy, ölülere seçmen kağıdı gitmesi vb. durumların önüne geçilmezse tabi ki düşmeyecektir oylar. asıl 'saf'ın kim olduğu da apaçık ortadadır.
karşılamaya giden üç bin beş bin kişinin gazına gelen tırtoların saldırdığı saf.
doğru düşünen saftır.
burada boş boş konuşmaz. konuşmuştur insanlarla nedir ne değildir. 1 hafta içerisinde kendi çevremden üniversitemden en az 100 kişi gördüm ben eskiden akpye oy verip şimdi her akşam eyleme gidip tayyip karşıtı slogan atan.
sandıkta dönen olayları bilmeyen saftır,
ellemeyin.
evet dün akşam gördük nasıl yıkıldıgını.

(bkz: 28dkda 1 miyon kişinin havaalanına toplanması)
sandık fetişistlerinin karşıdan bakınca gördükleri halüsinasyon. akp oy kazanmış, kaybetmiş çok da umurumda değil açıkçası.

bu ülke gerçekten çok zeki bir nesil kazandı, oy sevdasını bırakıp asıl bunu algılamanız gerekir.
evet seçim yarın olsaydı kaybederdi. ama sekiz saniyelik zekaya 14 ay çok uzun süre. akp toparlayacaktır.
cumhuriyet mitinglerinin akp ye oy kazandırdığı gerçeğini unutandır.
Eylem sırasında Çevresindeki kalabalığı görüp de aha biz bunları deviririz diyen aşırı uçtur.
ilk seçimde boyunun ölçüsünü alacak olan saftır. evet.
Akplilerin kendi entrylerinde kendilerini ele vermeleri durumudur. Seçim sonucu, seçim sabahı belli oluyorsa ne diye seçim yapıyoruz a.q. Demek ki herşey önceden planlanmış. Hadi uyuyun.