bugün

kızıp küfretmeden önce dinleyin önermemi.
insanlar eş bulmak için programa çıkıyor,sözde mantık evliliği yapıp yanlızlıktan kurtulucaklar.ama sorulara geçince asıl durum ortaya çıkıyor;
ilk önce adını sonra çocuğu var mı yok mu diye soruyor.bunlar ısınmak için sorulan zırvalıklar.asıl son soru geliyor.evin var mı araban var mı kaç para maaş alıyorsun banka hesabın var mı,iki kişiye bakabilicek mi durumun.asıl anlatılmak istenen benim isteklerimi alabilicek misin ?
hadi diyeceksiniz yaşları gelmiş 50ye bu yaştan sonra aşk olmaz maddiyat öne çıkar.tamam hadi onlar kurtardı peki 18-19 yaşında evlenicem diye gelenler nolucak.bu yaşta daha ne yaşamış bu insan ki gidicek koca arıyacak.o yaşta daha ne mantığı olucak evliliğin.
tamam bunuda kabullendik peki evlenirsek nelerini benim üzerime yapıcaksın diye soru soranların açıklaması nedir?
hangi program adını hatırlamıyorum ama bir kadın programı bırakıcaktı nedeni de teknesi olan bir koca adayı istemiş ama 1 yıldır kimse buna gelmemiştir.kendi bu açıklamayı yapıp programı bırakmıştı en büyük örenek bu.
kısaca insanlar oraya para için gidiyor durumuda iyi değilse özellikle de durumu kendinde iyi olan birini kapmaya çalışıyor.ne kadar paran varsa talibinde o kadar çoktur.bu da bir pazarlıktır.