bugün

genç yaşta belli bir mal varlığı elde edecek kadar zeki ama benim gibi bunu deklare etmek istemeyecek kadar mütevazi yazarlardır.
Ah dedeler dedeler (bkz: miras)
her gece sek viskisini yudumlarken; dudaklarından babam sağolsun cümlesi dökülen kişilerdir. evet babam sağolsun eğer bugün alayınızı paramla dövecek durumdaysam onun sayesinde.
benim de icerisinde bulundugum topluluk. sirf alcakgonullugumden aciklamadim bugune dek, ama simdi ogrendiniz.

pm pls kizlar.
Varda ne oluyor? dedirten türdendir.

Ne demiş mevlana hz. Leri "toprağın altında usta da bir çırakta"
evi yazlığı arabası olmayan genç sözlük erkeğinin düşmanıdır. yani benim düşmanım. bir kuru ekmeğe razıysan gel benimle sözlük hatunu.
tipinde eksiklik olan erkektir.
Bende yalan yok hacı yağı var benim tek.
(bkz: zall la izdivaç)
çirkin, kısa ya da kötü biridir. Ya da hepsi aynı anda.
Hepsi var ama onlara sahip olanın da kalbinin sahibi var.

Emin olun insan bunları geri verip 18 yaşında üniversite 1.sınıfta, yaptığım 50 kuruşluk iddaa kuponum tutsa da kız arkadaşımla bir nargile keyfi yapsam hayali kurduğu günleri özlüyor.

Yaşınızın kıymetini bilin.
Genç olması işi bozan önerme. 30 yaş üstü genç değil artık biliyo musunuz bebeklerim?
Evlenilecek erkektir.
evi arabası tamam da bu yaşta yazlığı neresine sokacakmış merak ettiğim sözlük erkeğidir.

genç adamın yazlığı mı olur lan? naapıcan, emekli moruklarla briç mu oynuycan amk. genç adam; o sahil senin, bu tekne benim, o am senin bu göt benim gezer durur, ne yazlığı?

yalan atıyon, bari sağlam at.
fakirleri ağlatan erkektir. hem ağlıyorum hem kufrediyorum kaderime su an.
öyle biri dahil ise bu topluluğa hemen evlenilecek erkektir.
çeyizim hazır erkekim, al beni.
Sözlükte takılmayan erkektir .