bugün

genellikle kendi annelerimiz tarafından korunarak evde her şeyle oynaması serbesttir. Yere çay mı döktü aman yıkarız geçer, biz döktük mü kıyamet kopar. Ayrımcılık yapıyorsunuz ey anneler el insaf.
yazarların tek derdi eve gelen küçük veletlermiş de haberimiz yokmuş.
Zamanında bizimde içinde bulunduğumuz lanet insanlardır . şimdi ki aklım olsa misafirliğe felan gitmezdim . zaten hep yemek yer giderdim . mutfakta kalanları yerdım . ama o çekmeceler bana her zaman gizemli gelmiştir .
adı "aslı" olabilir. çocuk değil şeytandır. hayır siz de küçükseniz işte o zaman fecidir. artalığı karıştırır ve suçu sizin üzerinize atar. sonra bir güzel azar yersiniz. bir de gelip tekrar "oynayalım mı?" der. **
pc nin başından kalkmayan adama kafayı yedirten ama bir o kadar da sevimli olan minikler.
Genellikle bilgisayar meraklısı olurlar.
bazen bu çocukları dövsem acaba ne olur diye düşünebiliriz.
Bu veletler oyun meraklısı oldukları kendilerine oyun açmamızı istiyorlar. Oyunu explorerdan açın çocuk oyuna tövbe ediyor.
annesinin yanındayken

- * gel canım bilgisayarda oyun oyna *

annesi uzaklaşınca

- :@ .mına koduğumun çocuğu :@:@:@
bana kız oyunu aç.
Rahşan affı diye de bilinen af yasasını çıkartarak hapishanelerdeki binlarce gaspçı, tecavüzcü, katil vs. nin çıkmasına ve dışarı çıkan bu suçluların çok büyük bir oranının aynı suçları işleyerek tekrar içeri girmesine sebep olan ve bu sebeple hafızalarda menfi izler bırakan hanımefendi.