bugün

çiçekçidir. aksi halde gereksizdir.
böyle kocam olsun boş ol diye haykırırım. Batırır bu bizi.
genelevi keşfetmemiştir. kardeş cinsel yönden aktif kalmak için o kadar paraya gerek yok.
ziyankar adamdır. her gün çiçek getireceğine o parayı bana versin ya da biriktirip işe yarar bir şey alsın mesela en pırıltılısından bi tek taş filan. lan ben böyle adamın ağzını yüzünü kırarım. bir değil iki değil her akşam ne bu böyle. işin bokunu çıkarmaya lüzum yok. o çiçekler kaç para lan! onun yerine ben kaç farklı ayakkabı veya kıyafet alırım. tamma çiçekçiler de kazansın da bizim enayinin sayesinde çiçekçiler köşeyi döndü. bu tür şeyler arada bir olmalı. o zaman tadı çıkar. her gün her gün olmaz. hem onca çiçeği götümüze mi sokacaz nereye koyacaz her gün gelen çiçeği? hastane odası mı ev?
karisindan korkan tipik kilibik örnegidir.
canım cicim aylarındadır. değilse de kessin bi poh yemiştir.
içinden gelerek yapmıyorsa hiçbir anlamı yoktur, almasın daha iyidir.
ama çiçek dalında güzel.
yağmurlu bir sonbahar gününde dışarı çıktığında elini sımsıkı tutan bir hanıma sahip olacak kocadır. şanslıdır. iki yanında iki minik evlatla var ya ne şanslıdır o...
Her gece değilde böyle arada sırada hiç beklemediğin anlarda mis gibi çiçekler getirse ne hoş olur. Ay tam hayalimdeki eş.
Pek de samimi bi durum değildir.
bir tanedir.
esine sevgisini gostermekten cekinmez.
yanaklari sıkılır ki bunun. *

edit: ne cicekmis ya, tamam yeter artik entri girmeyin.
Baya zengin olan kocadır.
ileride karısını sıkacak ve çiçeklerin özelliğini yitirmesini sağlayacak koca.
cicim aylarındadır karısından daha hevesini alamamıştır.
Her akşam maydonoz ve marul alan erkektir.
şüphe verici durum. büyük ihtimalle aldatiyordur
Olmayan kocadır. Hayaldir. Ki çok da lazim değildir napcaz o kadar çiçeği ?
Bir şeyin üstünü örtmeye çalışan adam dır,aldatıyordur.
Evliliğin ilk 2-3 haftası falandır muhtemelen.
maldır.
hiç beklemediği bir anda, yada çok güzel hoş çiçekler denk gelince vede hoşuna gideceğini hissedersem olabilir.
Her şeyin az ve öz olanı güzeldir. Gereksiz bi koca işi bu .
çiçektan hoşlanan kadın var mı bilmiyorum doğrusu...bence öyle gözüküyorlar sadece...
çiçekcidir alınmayan artan çiçekleri getiren kocadır.
güncel Önemli Başlıklar