bugün

kitaplarla ilgili gelecek sorulara hazırlıklı olmak gerekir.

eğer sadece rafa koymak için alındıysa o kitaplar, her an karizma yerle bir olabilir.
yok öyle bir dünya kardeşim. çanlar kimin için çalıyor' dan dijital kale'ye, türkçenin sırları' ndan evrenden torpilim var' a kadar geniş bir yelpazesi olan bir kitaplığım var, daha bir gün etkileneni görmedim. yok öyle bir dünya dedirtendir.
Kardes evde kitap yok bir. Ikincisi olsada bana kim gelirlerdenim .
yok öyle bişey 10000 olmasa da baya sağlam kitaplığım var bir günden bir güne eve gelip -kitaplığın ne kadar genişmiş hepsini okudun mu çok etkilendim diyen kız görmedim. dur bi dakika ben evde kız görmedim ondan herhal.
kitaplığınız buna benzer bir şeyse çok da zor olmayandır:
http://www.enteresan.com/.../seksi-kitaplik,2,con.jpg
hatun kişi mesajı almıştır.
Ciplak vucudunu kitapliga yaslayip, bugun nasilim, diye soran erkektir.

Aktif Yorum: tabiki igrencsin, arasina ayrac kodugumun salaaa.
yüzlerce kitabımla başıma gelmez inşallah dediğimdir.
bu saatten sonra tercihlerimle oynamak istemem.
önce bi kitaplığa bakarım, işe yarar mı diye
sonra adama bakarım okumuş hal var mı diye..

bu durumda eğer kitaplık adamakıllıysa ve çocuk da okumuşluğun getirdiği kültürlü, bilgili hal tavır içersindeyse çıkılmaması gereken evdesiniz demektir.. büyük şans..
bayan değil kadın önce bunu düzeltelim. siz daha önceden kitaplığınızdan bahsetmemişken bir şekilde eve gelip görmüşse o kitaplığı, içinden bi hassiktir lan, bu kadar entelmiymiş bu der. sonra ( bkz: öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler ) başlığını okumuş kadar olur ardından kitaplardan bahsetmeye çalışır. bahsettikçe sıçar ve siz çık dışarı lan dalyarak demeyip kendinizi tutarsanız olaylar gelişir.
Olmayan, olamayan. Ciddi ciddi Kitaplıkla etkilenecek bir kadınsa bayan dediniz, kaybettiniz bayım.