bugün

kendini piç sanan erkeği, eve verecekmiş gibi götürüp, sonra elleri boş şekilde evine dönmesini, müthiş bir hazla seyretmeyi sağlayan, arada bir egomu tatmin için yaptığım über zevkli bir eylemdir.

adam bir umut hazırlar kendini; çaktırmadan parfümünü tazeler falan. alkolün de etkisiyle zevkten şeyi hafif kalkmış şekilde eve kadar gelir, tabi heyecanlı...
cilvelerle nazlarla yatak odasına kadar işi götürür, adam bir heves hızlı hızlı soyunmaya başlarken,

'' bebeğim ya unuttum ben, bugün benim özel günüm, hani şey işte regl canım'' dersin ve tabi çocuk dumur olsa da erkekliğe zeval getirmemek için çabuk toparlanır. piç erkek ya!

hülasa adama ilkokulda yaptığımız gıcıklıklara nazire yaparcasına, ''var ama veremem'' demek de ayrı bir zevk şekerim. denemesi bedava kızlar, yapın bunu!
şakası bile komik değil. tecavüz ederler.
ibneliktir ama yine de inandırıcı değil (bkz: h g harun abla).
atılmamış, kibarca bırakılmış olan erkeğin dramına izleyici olmaktır.
tecavüz edilmeyi aranan kızın yapacağı iştir.
Siz aslansınız, siz kaplansınız diyeyerek pofpoflanan yeni nesil hanımlardan bazılarının kendi egolarını tatmin etmek adına adrenalin yüklü şakalarının bir gün yanlış bir piçe denk geldiklerinde tuz buz edilme ihtimallerinin olmadığını öğrenememiş über deli şahsiyetlerinde olabileceğini gösteren durum.
(bkz: hardcore mode on)
ben olsam çıkarırım aleti osbirimi çekerim yatağına boşalır osura osura giderim.
bilocan yap o zaman derler.
bazı eziklerin zoruna gitmiş eylem.
buda yeni mi çıktı? Biri beni eve atacak önce vericem diye sonra vermeyecek. Sike sike verir.
Erkeğin beceriksizliğine yoracağım durum.